Samsung Galaxy S10 G973F Dual Sim 128GB White

  • Samsung Galaxy S10 G973F Dual Sim 128GB White
  • Samsung Galaxy S10 G973F Dual Sim 128GB White

NA SKLADE

Doprava: 0€

OBJEDNAJTE TERAZ - DORUČÍME :
Utorok 07.07.2020

Uvedený dátum je iba informatívny


Cena : 571,00€

OMC : 685,00€ ⓘ

Už nebudete objednávať inde.
Turbado Vám ponúka oveľa viac.

QUATRO Kalkulačka:
Ako zaplatiť cez QUATRO.

Samsung Galaxy S10 G973F Dual Sim LTE 128GB White

GRATULUJEME: Na tento výrobok platí 2. ročná Turbado záruka.
Náša záruka Vám ponúka viac ako záruka výrobcu:

- nepotrebujete žiadne bločky ani žiadne záručné listy, - doprava do a zo servisu zadarmo.

A za príplatok 10% Vám ešte pribalíme:

Záručný servis do 48 hodín. 30-dňová skúška spokojnosti s tovarom. Odkup / výmena starého za nový model. A ak tieto služby nevyužijete do 2. rokov, peniaze za príplatok Vám vrátime!

Telefóny Galaxy S10e, S10 a S10+ sú výsledkom 10 rokov priekopníctva v oblasti mobilných zariadení a predstavujú novú generáciu mobilných inovácií.

Galaxy S10e, S10, a S10+. Je tu nová generácia telefónov Galaxy.
 
Telefón, ktorý nielen vyčnieva, ale aj vyniká
Vďaka novému dizajnu vám nebude nič brániť vo výhľade. Žiadne zasekávanie, žiadne rušenie. Precízna laserová technológia, bezpečnostné prvky a displej Dynamic AMOLED, na ktorý sa krásne pozerá. To všetko robí z displeja Infinity-O ten najinovatívnejší v rade Galaxy.
Na odomknutie stačí dotknúť sa skla. Presunuli sme zabezpečenie zo zadnej strany telefónu dopredu a zapracovali ultrazvukový snímač odtlačkov prstov priamo do displeja.
* Dostupné len na Galaxy S10 a S10+.
 
Formuje sa budúca generácia
Päť objektívov. V jednom telefóne
Plná zostava objektívov vo vašom vrecku. Teleobjektív na úžasné možnosti priblíženia snímok, širokouhlý fotoaparát na momentky z bežného dňa a ultraširokouhlý objektív na panoramatické snímky.
*K dispozícii pre Galaxy S10+. 8 MP RGB depth fotoaparát je k dispozícii iba na Galaxy S10+. Galaxy S10 má 3 zadné fotoaparáty a 1 predný fotoaparát a Galaxy S10e má 2 zadné fotoaparáty a 1 predný fotoaparát.
Dva telefóny Galaxy S10+. Jeden telefón je snímaný zozadu a zobrazuje trojitý zadný fotoaparát vrátane 12 MP teleobjektívu, 12 MP širokouhlého objektívu a 16 MP ultraširokouhlého fotoaparátu. Druhý telefón je snímaný spredu a zobrazuje duálny predný fotoaparát vrátane 10 MP fotoaparátu na selfie a 8 MP fotoaparátu s hĺbkovým zaostrením.
 
Výnimočný fotoaparát s dvojitou clonou, aby ste nemali strach z tmy.
Na fotografovanie počas dňa či noci sa pripravíte s dvojitou clonou, ktorou ovládate denné aj nočné svetlo – prispôsobí a optimalizuje svetlo predtým, ako ťuknete na spúšť. + výkonný procesor automaticky skombinuje viaceré rámy rovnakej momentky so slabým svetlom do krásneho záberu.
*Dvojitá clona je podporovaná v režime F1.5 a F2.4. Dvojitá clona je nainštalovaná na zadnom širokouhlom fotoaparáte.
Fotografia zachytená na Galaxy S10 + zobrazujúca pohľad na výškové budovy v jasnom dennom svetle na pozadí s modrou oblohou a oblohou odrážajúcou sa v niektorých budovách.
 
Tri fotoaparáty. Ešte širšie zábery
Výkonný 16 MP ultraširokouhlý fotoaparát novej generácie vám umožní lepšie zapadnúť do každého záberu. A v kombinácii s 12 MP širokouhlým fotoaparátom a teleobjektívom môžete fotiť na dvojnásobné optické priblíženie a oddialenie.
*Teleobjektiv je k dispozici iba pri modeloch Galaxy S10 a S10+.
Fotografia zachytená na ultraširokouhlý fotoaparát telefónu Galaxy S10 + zobrazujúca muža stojaceho vo vode pred prímorskými útesmi.
 
Ultraširokouhlý fotoaparát scénu zachytí tak, ako ju vidíte.
S pohľadom, ktorý je širší ako širokouhlý fotoaparát, prináša ultra širokouhlý fotoaparát 123° videnie.1 A vďaka úprave ultraširokouhlého objektívu vaše široké zábery nebudú ničím narušené.
Fotografia zachytená na Galaxy S10 + zobrazujúca ženu sediacu v strede stromu v lese počas dňa. Vyťahuje sa, aby zobrazil viac scény, vďaka ultra širokouhlému fotoaparátu.
 
S ultra širokou panorámou si rozšírite obzory.
Robte širšie zábery a pôsobivejšie panorámy s väčšou perspektívou vďaka ultraširokouhlému fotoaparátu. Zachytáva viac priestoru v jedinom zábere, zvislo aj vodorovne, takže aj pri malom pohybe zachytíte viac.
 
Predný fotoaparát upravený tak, aby vám vylepšoval selfie.
Zažite predný fotoaparát, ktorý má celý rad prevratných mobilných inovácií vrátane nahrávania v 4K UHD a dvoch fotoaparátov na umelecké selfie s hĺbkovým zaostrením.
*Dvojitý predný fotoaparát k dispozícii len na Galaxy S10+. Telefóny Galaxy S10 a S10e majú jeden predný fotoaparát.
 
Dynamické zaostrenie
Nový duálny predný fotoaparát vám umožní experimentovať s hĺbkou ostrosti a umeleckými efektmi, aby ste zmenili náladu vašich záberov selfie.
*Funkcia je k dispozícii aj na jednom prednom fotoaparáte telefónov Galaxy S10 a S10e s odlišnými výsledkami kvôli rozdielnym technológiám.
Selfie záber zachytený na Galaxy S10 + zobrazujúci ženy sediace na zatienenom mieste, ale sú zaostrené a jasné vďaka Dual Pixel senzoru.
 
Telefón, ktorý dokáže ísť naplno celý deň. Rovnako ako vy
Telefóny Galaxy S10e, S10 a S10+ si osvoja vaše každodenné návyky pri používaní a vypnú aplikácie, ktoré nepotrebujete. Režim adaptačného šetrenia energie navyše kontroluje spotrebu vašej batérie na základe predpovede pre daný deň.1 A s (typickou) kapacitou batérie až 4100 mAh pre Galaxy S10+ si môžete viac užívať a menej nabíjať.
Obrázok ženy ležiacej na lavičke v noci s telefónom Galaxy S10 plus.
 
S bezdrôtovým zdieľaním energie sa môžete o nabíjanie podeliť s priateľmi.
Telefóny Galaxy S10e, S10 a S10+ sme navrhli tak, aby mohli slúžiť ako bezdrôtová nabíjačka pre niektoré Samsung wearables a pre zariadenia s funkciou Qi.3 Na káble zabudnite - jednoducho umiestnite zariadenie navrch svojho telefónu. Vďaka tomu hravo načerpá energiu aj smartfón vášho známeho alebo si za pochodu nabijete svoje slúchadlá.
Obrázok ženy a muža v kaviarni s kávou a dvoma telefónmi Galaxy S10 plus na stole, pričom jeden dobíja druhý.
 
Rýchle bezdrôtové nabíjanie 2.0 privedie váš telefón k životu behom chvíle.
Vďaka funkcii rýchle bezdrôtové nabíjanie 2.0 sa Galaxy S10e, S10 a S10+ nabíjajú rýchlejšie ako predošlé telefóny Galaxy s bezdrôtovou nabíjačkou Samsung Duo Pad. Výkonný chladiaci ventilátor sa navyše postará o to, aby sa váš telefón počas nabíjania neprehrieval.
Obrázok osoby sediacej za stolom a čítajúcej knihu, pričom na bezdrôtovej nabíjačke Duo Pad sa jej nabíja Galaxy S10.
 
Rozšírené AP a RAM pre silu procesora novej generácie.
Získajte lepšiu výkonnosť pri nižšej spotrebe energie vďaka dômyselnému procesoru a až 12GB pamäti.6 Môžete streamovať alebo hrať aj graficky náročnú mobilnú hru, telefón pobeží hladko a bez prerušenia. A perfektný výkon inteligentného fotoaparátu podporí NPU k AP.
 
Úložisko veľké ako v notebooku, ukryté vo vašom telefóne
Zachovajte si jedinečné momenty na dosah ruky vďaka úložisku a rozšíriteľnej pamäti.
Už žiadne nútené vymazávanie súborov. Mažte len vtedy, keď chcete. Galaxy S10e, S10 a S10+ disponujú vnútorným úložiskom s kapacitou až do 1 TB. Navyše, s microSD kartou môžete pridať ďalších 512 GB, takže máte k dispozícii neuveriteľných 1,5 TB úložného priestoru.
*Až 512 GB ďalšieho úložného priestoru s externou microSD kartou pre celkovú úložnú kapacitu 1,5 TB k dispozícii len pre Galaxy S10+.
 
Buďte vždy v dosahu. Hybridná SIM pre dve telefónne čísla.
S podporou duálnej SIM môžete na telefónoch Galaxy S10e, S10 a S10+ využívať dve čísla i dva paušály. Keď druhú SIM nebudete potrebovať, jednoducho ju vytiahnete a namiesto nej vložíte microSD kartu. Získate tak viac úložného priestoru.
*SIM karta je predávaná samostatne. Dostupnosť duálnej SIM karty sa môže líšiť v závislosti od lokality a operátora.
*MicroSD karta je predávaná samostatne.
 
Inteligentná wi-fi a LTE vás rýchlejšie pripoja k vášmu obľúbenému obsahu.
Zdieľajte rýchlejšie a ostaňte pripojení aj v tom najväčšom dave. Inteligentné bezdrôtové pripojenie funguje rýchlejšie s Wi-Fi 6 a pomáha predchádzať neželaným podvodom. Nemáte wi-fi? Nevadí, stále máte k dispozícii LTE 4G internet s rýchlosťou až do 2,0 Gbps, ktorý vám výrazne skráti dobu načítania.
 
Inovatívne stereo reproduktory a systém Dolby Atmos pre zážitok ako v kine.
Ponorte sa do zvuku obohateného o technológiu Dolby Atmos so špičkovými reproduktormi AKG. Doprajte si trojrozmerné audio s ohromujúcou čistotou, dychberúcim priestorom, a lepšou hlasitosťou, vďaka ktorým si vychutnáte svoju obľúbenú hudbu či filmy naplno.
Galaxy S10+ ležiaci na chrbte, pohľad z mierneho uhla odspodu s aplikáciou Samsung Music na obrazovke a animovanými kruhmi na boku, ktoré zobrazujú stereo reproduktory.
 
Telefón, s ktorým sa celý svet zmení na hru
Vďaka rozšírenému hardvéru, ako je chladiaci systém parných komôr, zlepšenie výkonnosti založené na umelej inteligencii a optimalizovanému GPU pre plynulý chod hry, vášmu telefónu nehrozí prehrievanie, ani spomaľovanie. A batéria s dlhodobou výdržou zabezpečí ničím nerušené hranie bez nutnosti nabíjania.
*Chladiaci systém parných komôr je k dispozícii len pre Galaxy S10+. Galaxy S10 a Galaxy S10e majú rozšírený chladiaci systém.
 
Posuňte sa na vyšší level s pohlcujúcimi zážitkami
Displej Infinity-O s vysokým rozlíšením a herný režim rozšírený o technológiu Dolby Atmos ponúkajú realistický obraz a lepší zvuk, zatiaľ čo optimalizácia herného jadra Unity pridáva hre na výkone.
Galaxy S10 plus v režime na šírku, podopretý v miernom uhle zo strany tlačidiel Bixby a ovládania hlasitosti s odkrytým vnútrom s hardvérom, vďaka čomu sú zobrazené časti, ktoré optimalizujú Galaxy s10 plus na hranie.
 
Odolá vode i prachu, bez problémov čelí všetkým živlom.
Menej starostí s telefónom bez ohľadu na prostredie. Galaxy S10e, S10 a S10+ získal hodnotenie IP68, čo je najvyššia norma pre odolnosť mobilných zariadení voči vode a prachu.
Galaxy S10 plus ležiaci z uhla spredu s kvapkami vody po celom povrchu, čo reprezentuje hodnotenie odolnosti voči vode IP68.
Ako trezor, do ktorého sa dostanete len vy
Samsung Knox chráni váš telefón od chvíle, kedy ho zapnete. Okrem softvéru je totiž zabudovaný aj do hardvéru. Pracuje s viacvrstvovým zabezpečením a chráni vaše najcitlivejšie údaje pred malvérom a škodlivými hrozbami.
 
Biometrické overovanie zvyšuje zabezpečenie vďaka personalizovanému prístupu.
Vyberte si spôsob, ktorý vám vyhovuje. Rozšírená ochrana pomocou ultrazvukového snímača odtlačkov prstov umožňuje zabezpečený prístup k aplikáciám cez Samsung Pass.Tiež si môžete zvoliť rozpoznanie tváre, PIN, vzor alebo heslo.
 
Displej 
6.1'' Quad HD+ Dynamic AMOLED displej 
Infinity-O displej (3040 x 1440)
550 ppi
HDR10+ 
 
Procesor 
8㎚ 64-bit Octa-Core Processor ※ 2.73㎓ (Maximum Clock Speed) + 2.31㎓ + 1.95㎓
 
Pamäť
8GB RAM so 128GB internej pamäte
 
Operačný systém 
Android 9 Pie 
 
Fotoaparát 
10MP Selfie Camera
Dual Pixel AF
Veľkosť pixelu: 1,22 μm
FOV: 80 °
F.No (clona): F1.9
Živé zameranie 
*Živé zameranie na Galaxy S10 + využíva dvojitý predný fotoaparát. Na Galaxy S10 a S10e sú fotografie z ostrého zaostrenia na prednej kamere nasnímané pomocou NPU a môžu mať rôzne výsledky vďaka rozdielu v technológii.
 
Zadná Trojitá kamera
Dvojitá OIS (optická stabilizácia obrazu)
0,5x výstup a 2x optický zoom
Až 10-násobný digitálny zoom
Nahrávanie HDR10 +
Sledovanie AF
1. 12MP teleobjektív
PDAF, OIS
Veľkosť pixelu: 1,0μm
FOV: 45˚
F.No (otvor): F2.4
2. 12MP širokouhlý fotoaparát
Super Speed ​​Dual Pixel AF, OIS
Veľkosť pixelu: 1,4μm
FOV: 77˚
Dvojitá clona: režim F1.5 / režim F2.4
3. 16MP Ultra Wide Camera
Veľkosť pixelu: 1,0μm
FOV: 123 °
F.No (otvor): F2.2
 
Siete a pripojenie 
Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac / ax (2,4 / 5GHz)
Bluetooth® v 5.0 (LE až 2Mbps)
ANT +
USB typ-C
NFC 
GPS, Galileo, Glonass, BeiDou
 
SIM karta 
Dual SIM model (Hybrid SIM slot): jedna Nano SIM karta a jedna Nano SIM karta alebo jedna microSD zásuvka až do 512 GB 
 
Odolnosť voči vode
IP68
* Na základe skúšobných podmienok pre ponorenie do 1,5 metra sladkej vody až do 30 minút. Neodporúča sa na pláž alebo bazén. Na poškodenie vodou alebo prachom sa nevzťahuje záruka.
 
Senzory 
Ultrazvukový snímač odtlačkov prstov (na obrazovke, Galaxy S10 a S10 +)
Tlakový snímač
akcelerometer
barometer
Gyro senzor
Geomagnetický senzor
Hall senzor
HR senzor (Galaxy S10 a S10 +)
Senzor priblíženia
RGB Svetelný senzor
 
Farby 
White 
Black 
Green 
Blue 
 
Obsah balenia 
Zariadenie
Dátový kábel
Cestovný adaptér
Vysúvací kolík
USB konektor (OTG)
Slúchadlá od AKG
Stručná príručka
Ochranný film
 
Batéria 
3400 mAh 
Rýchle nabíjanie kompatibilné s káblovým aj bezdrôtovým pripojením
* Káblové nabíjanie kompatibilné s QC2.0 a AFC
* Bezdrôtové nabíjanie kompatibilné s WPC a PMA
Wireless PowerShare
*Menovitá (minimálna) kapacita je 3300mAh pre Galaxy S10 . Skutočná životnosť batérie sa môže líšiť v závislosti od prostredia siete, spôsobov používania a ďalších faktorov.
 
Rozmery a hmotnosť 
149,9 x 70,4 x 7,8 mm
157g

Zákazníci, ktorí si objednali tento tovar, objednávali tiež...