Huawei P20 Pro 128GB Dual Sim Twilight

  • Huawei P20 Pro 128GB Dual Sim Twilight
  • Huawei P20 Pro 128GB Dual Sim Twilight

NA SKLADE

Doprava: 0€

OBJEDNAJTE TERAZ - DORUČÍME :
Piatok 17.07.2020

Uvedený dátum je iba informatívny


Cena : 424,00€

OMC : 509,00€ ⓘ

Už nebudete objednávať inde.
Turbado Vám ponúka oveľa viac.

QUATRO Kalkulačka:
Ako zaplatiť cez QUATRO.

Huawei P20 Pro 128GB Dual Sim Twilight

GRATULUJEME: Na tento výrobok platí 2. ročná Turbado záruka.
Náša záruka Vám ponúka viac ako záruka výrobcu:

- nepotrebujete žiadne bločky ani žiadne záručné listy, - doprava do a zo servisu zadarmo.

A za príplatok 10% Vám ešte pribalíme:

Záručný servis do 48 hodín. 30-dňová skúška spokojnosti s tovarom. Odkup / výmena starého za nový model. A ak tieto služby nevyužijete do 2. rokov, peniaze za príplatok Vám vrátime!

Rad P od HUAWEI bol vždy priekopníkom v oblasti smartfónovej fotografie. HUAWEI P20 Pro opäť razí cestu vpred s revolučnou trojitou kamerou Leica, pričom spája estetickú víziu s vyspelým kamerovým systémom, ktorý umožňuje inteligentné fotografovanie.

Svetelné umenie
Smartfón HUAWEI P20 Pro je inšpirovaný žiarivou energiou samotného svetla a je k dispozícii v novom prevedení s farebným prechodom. Výsledkom je žiarivá farebná škála, ktorá je medzi smartfónmi jedinečná. HUAWEI P20 Pro je výnimočný v každom ohľade.huawei-p20-pro-gradient-purple

Nový displej HUAWEI FullView
Vyskúšajte schopnosti obrazovky novej generácie: Úplne nový displej HUAWEI FullView ožíva na 6,1-palcovej* obrazovke OLED a výsledkom je náš zatiaľ najlepší displej s vynikajúcou farebnosťou. Bezokrajový snímač odtlačkov prstov s inteligentnou navigáciou namiesto virtuálneho panelu môže ponúknuť dodatočnú informačnú oblasť.

Trojitá kamera Leica
Predstavujeme prvú trojitú kameru Leica na svete. HUAWEI P20 Pro posúva hranice kreatívnej smartfónovej fotografie. Je inšpirovaný kinetikou svetla a je precízne vyrobený tak, aby zachytil detailné, bohaté a atmosferické snímky v ktorúkoľvek dennú či nočnú hodinu.

Huawei P20 Pro photo comparison

Jasnejšie videnie
HUAWEI P20 Pro je vybavený výkonnou 40 MP RGB kamerou, ktorá poskytuje bezkonkurenčnú ostrosť, farebnú presnosť a kontrast pri každom zábere, ktorý urobíte.

Huawei P20 Pro high ISO

5x hybridný zoom
Vďaka systému zväčšovacích šošoviek Leica dokáže smartfón HUAWEI P20 Pro dosiahnuť až 5-násobné hybridné priblíženie. Umožní vám zväčšiť želaný objekt a dosiahnuť vynikajúce výsledky pri zachytávaní neuveriteľných detailov z diaľky.Zachyťte živé okamihy

So smartfónom HUAWEI P20 Pro môžete bez námahy zaznamenať detaily pohybu a v zlomku sekundy zachytiť prchavé zábavné momenty.

Stabilizácia obrazu vďaka umelej inteligencii
Stabilizácia obrazu podporovaná technológiou umelej inteligencie HUAWEI umožňuje v nočnom režime zachytiť neuveriteľné ostré zábery, a to aj v prípade ak smartfón držíte len v rukách a svetelné podmienky nie sú ideálne. Už žiadne trojnožky. Nočný režim zároveň upravuje scény s vysokým kontrastom pre bezchybne jasné, svetelne vyvážené snímky v ľubovoľnom nastavení.

Superspomalené zábery s rýchlosťou snímania 960 fps
Spomaľte čas až na 960 snímok za sekundu vďaka režimu superspomaleného videa s rýchlosťou snímania 960 fps*. Použite ho na zachytenie najcennejších životných okamihov skôr, ako sa navždy pominú.

OSOBNÝ PORTRÉT NAMIESTO SELFIE
24 MP predná kamera* zaručí, že každá vaša selfie bude vyzerať úžasne. Bez debaty. Poskytuje živé, ostré a oslnivé zábery, cez deň aj v noci.

3D portrétové osvetlenie
HUAWEI P20 Pro využíva umelú inteligenciu na 3D modelovanie tváre. Táto technológia prispôsobí kameru kontúram vašej tváre, aby ste na selfie vyzerali čo najlepšie. 3D portrétové osvetlenie tiež ponúka celý rad svetelných efektov v profesionálnej kvalite, s ktorými premeníte rýchlu selfie na pôsobivý portrét.

Huawei P20 Pro 3D portrait lighting feature

Umelá inteligencia Master AI
Vďaka umelej inteligencii Master AI dokáže HUAWEI P20 Pro identifikovať 19 rôznych kategórií v reálnom čase*. Profesionálne fotografické zručnosti, ako je osvetlenie a ďalšie nastavenia, potom automaticky upraví umelá inteligencia, takže vaša fotografia bude čo najdokonalejšia.

Nová Farba Leica
Vďaka zabudovanej umelej inteligencii na úrovni procesoru dokáže fotografický systém v HUAWEI P20 Pro rozoznať snímanú scénu a automaticky vyvážiť farbu fotografie.

Huawei P20 Pro AI colour optimisation

Profesionálne nastavenie obrazu
Keď urobíte fotografiu, HUAWEI P20 Pro vám okamžite ponúkne inteligentné návrhy usporiadania na zlepšenie kompozície, vďaka čomu budú vaše snímky pôsobiť profesionálne aj bez námahy.

Kirin 970 so zabudovanou jednotkou NPU
Umelú inteligenciu fotografického systému smartfónu HUAWEI P20 Pro podporuje čipová súprava Kirin 970, ktorá prináša množstvo nových prémiových vylepšení a kreatívnych nástrojov pre dokonalý zážitok z používania smartfónu.

Viac energie na dlhší čas
HUAWEI P20 Pro je vybavený mimoriadne výkonnou batériou, ktorá sa nabíja bezpečne, rýchlo a zostáva nabitá oveľa dlhšie. Funkcia HUAWEI SuperCharge* umožňuje nabiť výkonnú 4 000 mAh** batériu vo veľmi krátkom čase.

Displej
Rozmery: 6,1 palcov;
Typ: OLED;
Počet farieb: 16,7 mil. farieb;
Rozlíšenie: FHD 1 080x2 240, 408 PPI

PROCESOR
HUAWEI Kirin 970 CPU, osemjadrový procesor + i7, 4xCortex A73 2,36 GHz + 4xCortex A53 1,8 GHz

OPERAČNÝ SYSTÉM
Android 8.1

PAMÄŤ
6 GB RAM + 128 GB ROM 

*Z dôvodu obmedzení výpočtového výkonu CPU, pamäte používanej operačným systémom a predinštalovanými aplikáciami môže byť skutočný pamäťový priestor, ktorý je k dispozícii používateľom, menší ako uvedená kapacita pamäte. Aktuálny pamäťový priestor sa môže meniť v závislosti od aktualizácií aplikácií, činnosti používateľa a iných súvisiacich faktorov.

GPS
Navigačný satelitný systém GPS / AGPS / Glonass / BeiDou

PRIPOJENIE
Štandardné rozhranie USB-C

SNÍMAČE
Senzor gravitácie
Senzor intenzity okolitého osvetlenia
Senzor priblíženia
Predný snímač na rozpoznávanie odtlačkov prstov
Hallov senzor
Gyroskop
Kompas
Senzor teploty farieb

FOTOAPARÁT
Zadný fotoaparát:
Fotoaparát s troma objektívmi:
40 MP (RGB, clonové číslo f/1.8) + 20 MP (čiernobiely, clonové číslo f/1.6) + 8 MP (teleobjektív, clonové číslo f/2.4), podporuje automatické zaostrovanie (laserové, hĺbkové, fázové a kontrastné zaostrovanie)
Poznámka: Počet pixelov sa môže líšiť v závislosti od režimu snímania.
Predný fotoaparát:
Fotoaparát s jedným objektívom:
24 MP, clonové číslo f/2.0, podporuje fixnú ohniskovú vzdialenosť 
Poznámka: Počet pixelov sa môže líšiť v závislosti od režimu snímania.

EMOTION UI
EMUI 8.1

BATÉRIA
4 000 mAh (bežná hodnota) 
*Bežná hodnota. Skutočná kapacita sa môže mierne odlišovať.
 Uvedená kapacita je nominálna kapacita batérie. Skutočná kapacita batérie konkrétneho telefónu môže byť mierne vyššia alebo nižšia ako nominálna kapacita batérie.

NFC
Podporuje (režim na čítanie, režim P2P, režim emulácie karty (UICC, HCE))

OBSAH BALENIA
Mobilný telefón
Slúchadlá s konektorom USB-C
Nabíjačka
Kábel USB-C
Adaptér z USB-C na 3,5 mm konektor pre slúchadlá
Ochranný kryt
Stručný návod
Pomôcka na vybratie SIM karty
Záručný list

Rozmery a hmotnosť
73,9 mm x 155 mm x 7,8 mm
Hmotnosť 180 g