Huawei P20 128GB Dual Sim Blue

  • Huawei P20 128GB Dual Sim Blue
  • Huawei P20 128GB Dual Sim Blue

NA SKLADE

Doprava: 0€

OBJEDNAJTE TERAZ - DORUČÍME :
Piatok 17.07.2020

Uvedený dátum je iba informatívny


Cena : 359,00€

OMC : 431,00€ ⓘ

Už nebudete objednávať inde.
Turbado Vám ponúka oveľa viac.

QUATRO Kalkulačka:
Ako zaplatiť cez QUATRO.

Huawei P20 Dual Sim 128GB Blue

GRATULUJEME: Na tento výrobok platí 2. ročná Turbado záruka.
Náša záruka Vám ponúka viac ako záruka výrobcu:

- nepotrebujete žiadne bločky ani žiadne záručné listy, - doprava do a zo servisu zadarmo.

A za príplatok 10% Vám ešte pribalíme:

Záručný servis do 48 hodín. 30-dňová skúška spokojnosti s tovarom. Odkup / výmena starého za nový model. A ak tieto služby nevyužijete do 2. rokov, peniaze za príplatok Vám vrátime!

HUAWEI P20 s úplne novou duálnou kamerou Leica posúva smartfónovú fotografiu na novú úroveň. Život plynie rýchlosťou svetla, no so smartfónom HUAWEI P20, v ktorom sa snúbi najmodernejšia kamerová technológia s kreatívnym dizajnom, môžete zachytiť každý prchavý okamih.

huawei-p20-gradient-purple

Objavuj viac krásy 
Nie je to len o krásnych fotkách - je to o kráse. Stačí sa pozrieť na trojitý fotoaparát Leica, Fullview displej druhej generácie a úžasné farby - hlboko čiernu, polnočnú modrú a Twilight farbu inšpirovanú farbou roku 2018.

Objavuj viac tvarov
Nech už fotíte čokoľvek, môžete si byť istí, že fotoaparát s umelou inteligenciiou rozpozná scénu a upraví nastavenia tak, aby bol váš záber perfektný.

Objavuj viac detailov
Nezáleží na tom, či to čo fotíte je malé alebo ďaleko - s Hybridným zoomom v Huawei P20 Pro bude záber vždy perfektný. Ostrý, čistý a farebný - presne ako to chcete mať.

Objavuj viac svetla
Kdo povedal, že nemôžete urobiť skvelé fotografie bez dostatočného svetla? Kdo povedal, že nemôžete urobiť ostré fotografie bez statívu? S nočným režimom, ktorý je podporovaný AI, len zamierite fotoaparát a P20 Pro sa postará o tu najlepšiu fotografiu.

Objavuj väčší výkon
Skvelé vlastnosti, úžasný fotoaparát a super rýchly výkon by bol na nič bez batérie, ktorá to podporuje. Preto je tu batéria s dlhou výdržou, ktorá nesklame a ostane nabitá tak dlho, ako je potrebné pre najlepší zážitok s Huawei P20 Pro.

Objavuj viac pod vodou
Nebojte sa vody. P20 Pro je vodeodolný a perfektne funguje v daždi, v spreche alebo v pohári. Prach a piesok nie sú problém, takže si ho užijete aj keď milujete dobrodružstvo.

Svetelné umenie
Nový HUAWEI P20 je inšpirovaný vlnami svetelnej energie, ktoré sa šíria nekonečným vesmírom*. Za jeho inovatívnym dizajnom sa skrýva zakrivené telo z tvrdeného skla, ktoré stelesňuje silu a svetlo.

Nový displej HUAWEI FullView
Precízne vyrobený nový displej HUAWEI FullView ožíva na 5,8-palcovej* obrazovke RGBW. Výsledkom je žiarivo jasný displej pri nižšej spotrebe energie. Bezokrajový snímač odtlačkov prstov s inteligentnou navigáciou namiesto virtuálneho panelu môže ponúknuť dodatočnú informačnú oblasť.

Nová duálna kamera Leica
Vďaka partnerstvu spoločností HUAWEI a Leica si fotografovanie so smartfónom zamilovali aj zarytí fanúšikovia fotoaparátov. Vďaka duálnej kamere Leica novej generácie, ktorá na smartfóne HUAWEI P20 zabezpečuje jasné a detailné fotografie v profesionálnej kvalite, sa teraz zamilujete nanovo.

High-end z každého uhla pohľadu
"HUAWEI P20 dosiahol aktuálne druhé najvyššie hodnotenie hlavne vďaka excelentnej kvalite fotografií. Je tretím najlepším smartfónom pre videozáznam, ktorý sme testovali. Má veľmi účinný stabilizačný systém, presný autofokus a za všetých podmienok zachytáva presné detaily."

Smartfón s najlepším snímačom
Svetlo pri prechode širokými šošovkami smartfónu HUAWEI P20 dopadá na snímač veľkých záberov s veľkosťou pixelov 1,55 mikrometrov. V skratke to znamená, že snímač absorbuje viac svetla, a viac svetla znamená jasnejšie, ostrejšie a kvalitnejšie fotografie, a to aj pri slabom osvetlení.

Zachyťte živé okamihy
So smartfónom HUAWEI P20 môžete bez námahy zaznamenať detaily pohybu a v zlomku sekundy zachytiť prchavé zábavné momenty.

Stabilizácia obrazu vďaka umelej inteligencii
Stabilizácia obrazu podporovaná technológiou umelej inteligencie HUAWEI umožňuje v nočnom režime zachytiť neuveriteľné ostré zábery, a to aj v prípade ak smartfón držíte len v rukách a svetelné podmienky nie sú ideálne. Už žiadne trojnožky. Nočný režim zároveň upravuje scény s vysokým kontrastom pre bezchybne jasné, svetelne vyvážené snímky v ľubovoľnom nastavení.

Superspomalené zábery s rýchlosťou snímania 960 fps
Spomaľte čas až na 960 snímok za sekundu vďaka režimu superspomaleného videa s rýchlosťou snímania 960 fps*. Použite ho na zachytenie najcennejších životných okamihov skôr, ako sa navždy pominú.

OSOBNÝ PORTRÉT NAMIESTO SELFIE
24 MP predná kamera* zaručí, že každá vaša selfie bude vyzerať úžasne. Bez debaty. Poskytuje živé, ostré a oslnivé zábery, denné aj nočné, zblízka i zdiaľky.

3D portrétové osvetlenie
HUAWEI P20 využíva umelú inteligenciu na 3D modelovanie tváre. Táto technológia prispôsobí kameru kontúram vašej tváre, aby ste na selfie vyzerali čo najlepšie. 3D portrétové osvetlenie tiež ponúka celý rad svetelných efektov v profesionálnej kvalite, s ktorými premeníte rýchlu selfie na pôsobivý portrét.

HUAWEI P20 3D portrait lighting feature

Umelá inteligencia Master AI
Vďaka umelej inteligencii Master AI dokáže HUAWEI P20 identifikovať 19 rôznych kategórií v reálnom čase*. Profesionálne fotografické zručnosti, ako je osvetlenie a ďalšie nastavenia, potom automaticky upraví umelá inteligencia, takže vaša fotografia bude čo najdokonalejšia.

Nová Farba Leica
Vďaka zabudovanej umelej inteligencii na úrovni procesoru dokáže fotografický systém v HUAWEI P20 rozoznať snímanú scénu a automaticky vyvážiť farbu fotografie.

Profesionálne nastavenie obrazu
Keď urobíte fotografiu, HUAWEI P20 vám okamžite ponúkne inteligentné návrhy usporiadania na zlepšenie kompozície, vďaka čomu budú vaše snímky pôsobiť profesionálne aj bez námahy.

HUAWEI P20 AI colour optimisation

Kirin 970 so zabudovanou jednotkou NPU
Umelú inteligenciu fotografického systému smartfónu HUAWEI P20 podporuje čipová súprava Kirin 970, ktorá prináša množstvo nových prémiových vylepšení a kreatívnych nástrojov pre dokonalý zážitok z používania smartfónu.

Viac energie na dlhší čas
HUAWEI P20 je vybavený mimoriadne výkonnou batériou, ktorá sa nabíja bezpečne, rýchlo a zostáva nabitá oveľa dlhšie. Funkcia HUAWEI SuperCharge* umožňuje nabiť výkonnú 3 400 mAh batériu vo veľmi krátkom čase.

DISPLEJ
Rozmery: 5,8 palcov;
Typ: LCD;
Počet farieb: 16,7 mil. farieb;
Rozlíšenie: FHD 1 080x2 244, 428 PPI

PROCESOR
HUAWEI Kirin 970 CPU, osemjadrový procesor, 4xCortex A73 2,36 GHz + 4xCortex A53 1,8 GHz

OPERAČNÝ SYSTÉM
Android 8.1

PAMÄŤ
4 GB RAM + 128 GB ROM
*Z dôvodu obmedzení výpočtového výkonu CPU, pamäte používanej operačným systémom a predinštalovanými aplikáciami môže byť skutočný pamäťový priestor, ktorý je k dispozícii používateľom, menší ako uvedená kapacita pamäte. Aktuálny pamäťový priestor sa môže meniť v závislosti od aktualizácií aplikácií, činnosti používateľa a iných súvisiacich faktorov.

SIEŤ
Emily-L29C: Dve karty SIM
LTE TDD / LTE FDD / WCDMA / EDGE / GPRS
Poznámka: Funkcie dostupné v reálnej sieti v závislosti od siete operátora.

GPS
Navigačný satelitný systém GPS / AGPS / Glonass / BeiDou

PRIPOJENIE
Štandardné rozhranie USB-C

SNÍMAČE
Senzor gravitácie
Senzor intenzity okolitého osvetlenia
Senzor priblíženia
Predný snímač na rozpoznávanie odtlačkov prstov
Hallov senzor
Gyroskop
Kompas
Senzor teploty farieb

FOTOAPARÁT
Zadný fotoaparát
Fotoaparát s dvoma objektívmi:
12 MP (RGB, clonové číslo f/1.8) + 20 MP (čiernobiely, clonové číslo f/1.6), podporuje automatické zaostrovanie (laserové, hĺbkové, fázové a kontrastné zaostrovanie)
Poznámka: Počet pixelov sa môže líšiť v závislosti od režimu snímania.
Predný fotoaparát
Fotoaparát s jedným objektívom:
24 MP, clonové číslo f/2.0, podporuje fixnú ohniskovú vzdialenosť
Poznámka: Počet pixelov sa môže líšiť v závislosti od režimu snímania.

EMOTION UI
EMUI 8.1

BATÉRIA
3 400 mAh

NFC
Podporuje (režim na čítanie, režim P2P, režim emulácie karty (UICC, HCE))

OBSAH BALENIA
Mobilný telefón
Slúchadlá s konektorom USB-C
Nabíjačka
Kábel USB-C
Adaptér z USB-C na 3,5 mm konektor pre slúchadlá
Stručný návod
Pomôcka na vybratie SIM karty
Záručný list

Rozmery a hmotnosť
70,8 mm x 149,1 mm x 7,65 mm
165 g