Huawei Mate 30 Pro Dual Sim 256GB Silver

  • Huawei Mate 30 Pro Dual Sim 256GB Silver
  • Huawei Mate 30 Pro Dual Sim 256GB Silver

NA SKLADE

Doprava: 0€

OBJEDNAJTE TERAZ - DORUČÍME :
Streda 30.09.2020

Uvedený dátum je iba informatívny


Cena : 628,00€

OMC : 754,00€ ⓘ

Už nebudete objednávať inde.
Turbado Vám ponúka oveľa viac.

QUATRO Kalkulačka:
Ako zaplatiť cez QUATRO.

Huawei Mate 30 Pro
 
Prekročili sme hranice vizuality, prinášame nový zážitok z prezerania fotografií i videí. HUAWEI Mate 30 Pro je výkonnejší a rýchlejší. Objav nové možnosti interakcie. Budúcnosť prichádza s novými príležitosťami.
 
 
Poznaj ikonu
Posvieť si na nekonečné možnosti. Štvornásobný fotoaparát HUAWEI Mate 30 Pro je orámovaný kruhom, ide o dokonalé spojenie odrazu a lomu svetla. Objav nový ikonický dizajn v sérii Mate.
 

 
Inšpirácia v prírode
Sofistikovaný dizajn inšpirovaný v prírode. Farby septembra v každom svetle, pripomínajú mliečnu dráhu, elegantný fialovú, vzácny smaragd a tajomnú noc. Dizajn, ktorý vynáša emócie na povrch.
 
 
Rozšírenie obzorov
Ultra zakrivená obrazovka sa rozpína ​​od okraja k okraju, rozširuje horizont a prináša dokonalý zážitok zo sledovania obrazu. Telefón je so zakrivením 88 ° 1 prirodzený na dotyk a príjemne sa drží v dlani. Umelecké dielo, v ktorom sa snúbi estetika s pohodlím.
 
 
Kúzlo virtuálnych tlačidiel
Ultra zakrivený displej prináša nové možnosti interakcie s obrazovkou. Nepotrebuješ tlačidlá, nastav hlasitosť, alebo si uži hranie hier jednoduchým dotykom bočnej strany displeja.
 
 
Privítaj (r) evolúciu
Kirin 990 prináša výrazné zlepšenie výkonu a energetickej efektívnosti. S HUAWEI Mate 30 Pre si užiješ vysokú rýchlosť, nízku latenciu, dlhú dobu používania a skvelé spracovanie obrazu. Úplne nová architektúra veľkého a malého jadra NPU zlepšuje schopnosti AI. Ži chytro.
 
 
Pozri sa cez šošovku
Nájdi s novým super citlivým Cine fotoaparátom krásy prírody, vycibrené umenie a silné emócie v každom príbehu. Zachyť všetku krásu a uchovaj ju vo forme úžasných fotografií a živých videí.
 
 
Staňte sa režisérom
Objav vášeň v natáčaní videí smartphonom. Vytváraj videa i za nízkeho osvetlenia, vyskúšaj spomalený záber aj ultra širokouhlý pohľad. Nájdi detaily a jas v každej fotografii vo dne aj v noci.
 
 
Výkonný parťák
Séria Mate sa vyznačuje vysokým výkonom, kapacitu batérie HUAWEI Mate 30 Pre sme zvýšili na 4 500 mAh (typická hodnota) 4, vďaka čomu telefón vydrží celodenné používanie. Vylepšená energetická účinnosť čipovej sady a inteligentný systém riadenia spotreby tí dodá energiu na ešte dlhšiu dobu, než predtým.
 
 
Chráň si svoje súkromie
Tvrdené sklo s 3D zakrivením dodáva telefónu eleganciu aj vysokú odolnosť. Vďaka zakrivenie sa navyše pohodlne drží a s tenkými rámčekmi okolo displeja nie je nijako extrémne široký a možno ho ovládať aj jednou rukou. Konštrukcia je telefónu je precízne zosadený a zodpovedá krytie štandardu IP68 pre odolnosť vode a prachu, takže sa nemusíte obávať fotení v daždi, rozliatej a striekajúcej vody ani namočení telefónu.

 
Stav výrobku NOVÝ
Uhlopriečka displeja 6,5 "
Operačná pamäť 8 GB
Vnútorná pamäť 256 GB
Rozlíšenie displeja 2400 x 1176
Rozlíšenie zadného fotoaparátu 40 + 8 + 40 MPx
Rozlíšenie popredného fotoaparátu 32 MPx
Kapacita Batérie 4500 mAh
vodeodolné ÁNO
Slot pre pamäťovú kartu ÁNO
Dual SIM ÁNO
Operačný systém ANDROID
Hmotnosť 198 g
Šírka 73,1 mm
Výška 158,1 mm
Hĺbka 8,8 mm
distribúcia EÚ
Doprava Bezplatne ÁNO