HUAWEI Honor 9X Pro Dual Sim 6GB RAM 256GB Purple

  • HUAWEI Honor 9X Pro Dual Sim 6GB RAM 256GB Purple
  • HUAWEI Honor 9X Pro Dual Sim 6GB RAM 256GB Purple

NA SKLADE

Doprava: 0€

OBJEDNAJTE TERAZ - DORUČÍME :
Štvrtok 24.09.2020

Uvedený dátum je iba informatívny


Cena : 219,00€

OMC : 263,00€ ⓘ

Už nebudete objednávať inde.
Turbado Vám ponúka oveľa viac.

QUATRO Kalkulačka:
Ako zaplatiť cez QUATRO.

Honor 9X Pro
 
 
Honor 9X Pro Xtra výnimočný. Čipset Kirin 810 na úrovni vlajkových lodí, 48 Mpx Ultra jasná trojitá kamera, 6.59 "HONOR FullView displej, duálne 3D zakrivené zadné sklo, celodenná výdrž batérie 4000 mAh, liquid Cooling systém.
 
7Nm Kirin 810 čipset na úrovni vlajkových lodí. Nová úroveň rýchlosti
Úplne nová čipová sada Kirin 810 prináša až o 75% rýchlejší výkon s jedným jadrom a spotrebuje až o 50% menej energie. Spoločnosťou Huawei navrhnutá architektúra NPU DaVinci umožňuje rýchlejšie výpočtovej spracovania a presnosť, pričom je neuveriteľne energeticky efektívny, čo z nej robí jeden z najrýchlejších čipových sád smartphonov na trhu.
 
 
GPU Turbo 3.0 + 6GB RAM. Buďte o krok napred
HONOR 9X PRO je navrhnutý pre vysoko výkonné hranie. Je poháňaný 6GB LPDDR4x RAM a vylepšený o GPU Turbo 3.0. To vám umožní hrať ľahko aj tie najnáročnejšie hry.
 
Liquid Cooling systém. Nepretržité chladenia do jadra
Systém kvapalinového chladenia u HONOR 9X PRO je navrhnutý tak, aby udržiaval vysoký výkon rýchlym a efektívnym šírením tepla v telefóne. To znamená, že aj pri náročných úlohách, ako je hranie hier alebo používanie navigácie, sa HONOR 9X PRO udržuje ochladený.
 
Veľká 4000 mAh batéria. Batéria, ktorá vás nezradí
Vďaka 4000 mAh batérii sa nebudete musieť obávať o výdrž svojho telefónu. Má o 32% lepšiu kapacitu batérie a vydrží vám tak po celý deň.
 
 
48 Mpx trojitý fotoaparát. Zachyťte detaily, na ktorých záleží
Hlavný fotoaparát s 48 Mpx vám umožní zachytiť každý detail pomocou režimu Ultra-high clarity a 120 ° širokouhlá šošovka vám umožní zachytiť viac do záberu. Vďaka 2 Mpx fotoaparátu s hĺbkovou asistenciou môžete dokonca zaobstarať výrazné portréty s krásnym bokeh efektom.
 

 
AIS super nočný režim. Zachyťte noc
HONOR 9X PRO sa pýši 48 Mpx hlavným fotoaparátom, ktorý vám umožní zachytiť jasné a čisté fotografie, a to aj v tmavom prostredí. Vďaka 1/2 "veľkému obrazovému procesoru na úrovni vlajkových telefónov, v kombinácii s HDR snímacími algoritmy, môžete zachytiť úžasnú nočnú krajinu ako nikdy predtým. Aktivujte AIS super nočný režim a sledujte, ako vaše večerné zábery ožívajú pomocou živých a dramatických farieb a osvetlenia.
 
 
Super širokouhlé fotografie. Zachyťte Xtra výnimočné okamihy z každého uhla
Úplne nový 120 ° super širokouhlý objektív vám umožní zachytiť viac do záberu, takže fotografovanie krajiny alebo malého priestoru je teraz ľahké a na profesionálnej úrovni.
 
AI stabilizácia videa. Profesionálne stabilizácia videa
Vďaka úplne novej AI stabilizáciu videa umožňuje HONOR 9X PRO natáčať plynulé a stabilné videa v pohybe aj za sťažených svetelných podmienok bez prídavného zariadenia.
 
16 Mpx Pop-Up fotoaparát. Perfektné selfie vďaka vysúvací kamere
Pri spustení selfie režime sa vysunie 16 Mpx fotoaparát, a to behom sekundy a po vyfotení sa automaticky zatiahne.
 
6.59 "HONOR FullView displej. Displej bez rušivých elementov
Ponorte sa do zázračného sveta, ktorý vám ponúka úplne nový 6.59 "HONOR FullView displej. Filmy, hry a knihy teraz zaplní celý displej. Certifikovaný displej TÜV Rheinland znižuje škodlivé modré svetlo a tým je tak čítanie a pozerania sa na obrazovku príjemnejšie.
 
Stav výrobku NOVÝ
Uhlopriečka displeja 6,59 "
Operačná pamäť 6 GB
Vnútorná pamäť 256 GB
Rozlíšenie displeja 2340 x 1080
Rozlíšenie zadného fotoaparátu 48 + 8 + 2 MPx
Rozlíšenie popredného fotoaparátu 16 MPx
Kapacita Batérie 4000 mAh
vodeodolné NIE
Slot pre pamäťovú kartu ÁNO
Dual SIM ÁNO
Operačný systém ANDROID
Hmotnosť 202 g
Šírka 77,3 mm
Výška 163,5 mm
Hĺbka 8,8 mm
distribúcia EÚ
Doprava Bezplatne ÁNO