iPhone 7 32GB Silver

  • iPhone 7 32GB Silver
  • iPhone 7 32GB Silver

NA SKLADE

Doprava: 0€

OBJEDNAJTE TERAZ - DORUČÍME :
Utorok 07.07.2020

Uvedený dátum je iba informatívny


Cena : 310,00€

OMC : 372,00€ ⓘ

Už nebudete objednávať inde.
Turbado Vám ponúka oveľa viac.

QUATRO Kalkulačka:
Ako zaplatiť cez QUATRO.

Apple iPhone 7 32GB Silver

GRATULUJEME: Na tento výrobok platí 2. ročná Turbado záruka.
Náša záruka Vám ponúka viac ako záruka výrobcu:

- nepotrebujete žiadne bločky ani žiadne záručné listy, - doprava do a zo servisu zadarmo.

A za príplatok 10% Vám ešte pribalíme:

Záručný servis do 48 hodín. 30-dňová skúška spokojnosti s tovarom. Odkup / výmena starého za nový model. A ak tieto služby nevyužijete do 2. rokov, peniaze za príplatok Vám vrátime!

iPhone 7 dramaticky zlepšuje najdôležitejšie aspekty iPhonu. Prináša nové pokročilé systémy kamier. Má najvyšší výkon a najdlhšiu výdrž batérie v histórii. Zvuk stereo reproduktorov ťa absolútne pohltí. Jeho displej je najjasnejší a najživší displej na iPhone. A je dokonca odolný voči poliatiu a vode. Sedmička je silné číslo.

Dizajn
Nezaskočí ho kvapka vody. Ani more pozornosti.
-Nová povrchová úprava v čiernej a temnej čiernej farbe 
-Odolnosť voči poliatiu a vode
-Nové tlačidlo Domov

iPhone 7 dosahuje novú úroveň inovácie a precíznosti. Povrchová úprava temnej čiernej farbe sa nepodobá na nič, čo sme doteraz urobili. Telo je odolné voči poliatiu a vode.1 Tlačidlo Domov je od základu prestavané. A nový jednoliaty dizajn iPhonu 7 s bezšvovým zaoblením sa rovnako dobre drží ako vyzerá.

Optická stabilizácia obrazu
Optickú stabilizáciu obrazu, ktorá obmedzuje rozmazanie pri pohybe a trasení rúk, má teraz okrem iPhonu 7 Plus aj iPhone 7. Senzor pomáha objektívu kompenzovať aj ten najmenší pohyb, takže môžeš fotiť až s trikrát dlhšou expozíciou oproti iPhonu 6s.

Clona ƒ/1,8
Väčšia clona prepúšťa na senzor fotoaparátu až o 50 percent viac svetla ako v iPhone 6s, takže dokáže zachytiť nádherné fotky pri slabom osvetlení. A vďaka novému šesťdielnemu objektívu sú zábery ostrejšie a detailnejšie.

Blesk True Tone so štyrmi diódami
Štyri inteligentné LED diódy svietia o 50 percent silnejšie ako v iPhone 6s. Blesk sa prispôsobuje farebnej teplote prostredia, a pomáha tak dosiahnuť ostrejšie, lepšie nasvietené fotky.

Videá skutočnej filmovej kvality.
Optická stabilizácia obrazu a úplne nová clona ƒ/1,8 v iPhone 7 sa postarajú o to, aby aj videá z tmavšieho prostredia vychádzali viditeľne lepšie. 12 Mpx kamera natáča videá v rozlíšení až 4K. To znamená, že všetky tvoje veľké momenty natočíš teraz tak, ako si to zaslúžia aj pri slabom osvetlení. Veľkolepo.

Nová predná 7Mpx kamera. Pre tvoje najkrajšie ja.
Kamera FaceTime HD má nielen vyššie rozlíšenie, ale zachytáva aj široké farebné spektrum. Tvoje selfie budú preto ostrejšie a živšie. Zlé svetlo? Blesk Retina Flash sa prispôsobí okolitému osvetleniu, aby odtiene pokožky vyzerali na zábere prirodzene. A neodolateľne.

Mozog každej operácie. Pokročilejší obrazový procesor.
Prečo je kamera v iPhone 7 taká pokročilá? Stojí za tým vylepšený procesor obrazového signálu od Apple, ktorý je vstavaný v čipe A10 Fusion. Pri nasnímaní fotky alebo videa prebehne v procesore viac ako 100 miliárd operácií. A vďaka algoritmu strojového učenia môžeš počítať s tým, že tvoje výsledné zábery urobia dojem. Medzi ďalšie vylepšenia patrí rýchlejšie zaostrovanie, lepšie lokálne mapovanie odtieňov a vyváženie bielej.

Fotky pre iOS. Všetky spomienky v novom svetle.
Takto si svoje fotky ešte nevidel. S nástrojmi vo Fotkách môžeš hľadať, zdieľať a remastrovať všetko celkom novým spôsobom. A funkcia Spomienky s pokročilou technológiou vyhľadávania ti hravo roztriedi videá a fotky do albumov, aby si si mohol kedykoľvek na niečo pekné zaspomínať.

Najjasnejší a najfarebnejší displej iPhonu.
Viac farieb. Viac reality.
Displej Retina HD s novým širokým farebným spektrom zobrazuje farby vo filmovej kvalite a má najlepšiu správu farieb v smartfónoch. Obraz sa vykresľuje z viacerých odtieňov farebného spektra. Na obrazovke tak vidíš vernejšie zobrazenie reality. Či si vyberáš šaty alebo pozeráš Live Photos z botanickej záhrady, farby budú presne také, aké by boli na vlastné oči.

3D Touch. Ešte šikovnejší.
iPhone reaguje na prítlak jemnou hmatovou odozvou. Takže efekt technológie 3D Touch nielen vidíš, ale aj cítiš. V iOS 10 na iPhone 7 je integrácia 3D Touch prepracovaná do hĺbky. Práca so Správami, Kalendárom, Mailom a dalšími aplikáciami je tak šikovnejšia a pohotovejšia.

Čip A10 Fusion
Najvýkonnejší čip v histórii smartfónov.

iPhone 7 má ten najvýkonnejší čip, aký sa doteraz v smartfónoch objavil. Je nielen rýchlejší ako akýkoľvek predchádzajúci iPhone, ale aj úspornejší. Čip A10 Fusion je totiž postavený na úplne novej architektúre. Tá podáva väčší výpočtový výkon, keď to potrebuješ a naopak šetrí energiu, keď ho príliš nevyužívaš. Na iPhone s doteraz najdlhšou výdržou batérie môžeš pracovať 2x rýchlejšie ako na iPhone 6 a zároveň vydrží oveľa dlhšie bez nabitia.

Rýchlejší a úspornejší.
Úplne nový štvorjadrový čip A10 Fusion má dve vysokovýkonné jadrá a dve vysoko úsporné jadrá. Vysokovýkonné jadrá dokážu pracovať až 2x rýchlejšie ako v iPhone 6, zatiaľ čo tie úsporné spotrebujú len jednu pätinu energie vysokovýkonných jadier. Tak podľa potreby získaš ten najlepší výkon aj úspornosť.

iPhone s najdlhšou výdržou batérie v histórii.
Vďaka čipu A10 Fusion vydrží tento model dlhšie bez nabitia. Oproti telefónom predchádzajúcej generácie máš takmer o dve hodiny dlhší čas bez nabitia na iPhone 7 a o hodinu dlhší čas na iPhone 7 Plus.

Ultrarýchle bezdrôtové pripojenie s najlepším roamingom na celom svete.iPhone 7 poskytuje ultrarýchle bezdrôtové pripojenie na sťahovanie dát. Môžeš surfovať na webe, sťahovať aplikácie a hry alebo byť v kontakte s ľuďmi, na ktorých ti záleží. A s iPhonom 7 sa môžeš pripojiť k väčšiemu počtu sietí na viacerých miestach, takže môžeš využívať ten najlepší roaming, aký môže smartfón ponúknuť.

Ultrarýchle Wi‑Fi.
iPhone 7 má superrýchlu sieť Wi‑Fi – 802.11ac s technológiou MIMO s rýchlosťou až 866Mb/s. Rýchlosťou blesku môžeš surfovať na webe a sťahovať aplikácie, hry a videá.

Prijímaj hovory cez Facebook Messenger a iné aplikácie.
Všetky hovory môžeš na iPhone 7 vybaviť ako bežné hovory. Bez ohľadu na to, odkiaľ ti volajú. Tiež máš prístup ku kontaktom a funguje aj čakanie na hovor.

Bezdrôtové. Rozuzlené. Neslýchané.
Vytiahni ich a hneď sú pripravené na používanie so všetkými tvojimi zariadeniami. Daj si ich do uší a okamžite sa pripoja. Začni rozprávať a bude ti dokonale rozumieť. Predstavujeme AirPods. Dokonalú a unikátnu fúziu jednoduchosti a technológie. O takých slúchadlách si ešte nepočul.

Na nastavenie AirPods stačí jediné klepnutie, potom sú už automaticky zapnuté a vždy pripojené.1 A rovnako jednoducho sa používajú. Rozpoznajú, kedy sú v ušiach a zastavia sa, keď si ich vyberieš. Dokonca presne vedia, či si púšťaš hudbu z iPhonu, Apple Watch, iPadu alebo Macu. Záhada ideálnych slúchadiel je týmto pádom rozuzlená.

Čo tam robí ten čip? Všetko možné..
Všetky prelomové AirPods funkcie vykonáva čip W1 skonštruovaný Appleom. Stará sa o mimoriadne výkonné bezdrôtové pripojenie a vynikajúci zvuk. S batériou pracuje tak šetrne, že jedno nabitie ti vystačí na 5 hodín počúvania.2 Výkon tohto čipu je na také maličké zariadenie naozaj neslýchaný.

Vie, kedy rozprávaš.
Hlasový akcelerometer rozpozná, keď rozprávaš. A pomáha mikrofónom metódou formovania lúču odfiltrovať okolitý zvuk a zamerať tvoj hlas.

Vie, kedy počúvaš.
Čip W1 v súhre s optickými senzormi a pohybovými akcelerátormi automaticky ovláda zvuk a aktivuje mikrofón. A tak je na tebe, či použiješ jeden AirPod alebo dva. AirPods aj vďaka čidlám rozpoznajú, keď si ich dávaš do uší a začnú hrať.

Nabité dňom i nocou.
AirPods vydržia na jedno nabitie hrať celých 5 hodín.3,2 A aby s tebou držali krok, ich bezdrôtové nabíjacie puzdro má kapacitu na niekoľko ďalších nabití. Dokopy tak máš energiu na 24 hodín počúvania.4 Potrebuješ rýchlo dobiť baterky? Stačí 15 minút v puzdre a AirPods sa ti nabijú na 3 hodiny počúvania.5 Stav batérie skontroluješ tak, že AirPods podržíš pri iPhone.

Krištáľovo čistý zvuk.
Hudba, filmy aj všetko ostatné znie fantasticky. AirPods produkujú bohatý zvuk vo vysokej kvalite kodeku AAC. A aby ťa bolo pri hovore dobre počuť, dva mikrofóny s formovaním lúču odfiltrujú okolitý hluk.

Displej
4,7'' Displej Retina HD
Multi-Touch displej s technológiou IPS
Rozlíšenie 1 334 x 750 pixlov pri 326 pixloch na palec
Kontrastný pomer 1 400:1 (zvyčajný)
Displej so širokým farebným spektrom (P3)
Maximálny jas 625 cd/m2 (zvyčajný)
Dvojdoménové pixle pre široký zorný uhol
Oleofóbna povrchová úprava odolná proti odtlačkom prstov
Podpora pre súčasné zobrazovanie viacerých jazykov a znakov
Nastaviteľný zoom displeja
Funkcia Dosah

Kapacita
32GB

Odolnosť voči poliatiu, vode a prachu
Hodnotenie IP67 podľa normy IEC 60529
Čip
A10 Fusion so 64-bitovou architektúrou
Vstavaný pohybový koprocesor M10

Kamera
12 Mpx kamera
Clona  ƒ/1,8
Až 5x digitálny zoom
Optická stabilizácia obrazu
Šesťdielny objektív
Blesk True Tone so štyrmi diódami
Panoráma (až 63 megapixlov)
Kryt objektívu zo zafírového kryštálu
Senzor BSI
Hybridný infračervený filter
Automatické zaostrovanie s technológiou Focus Pixels
Zaostrovanie ťuknutím s technológiou Focus Pixels
Live Photos so stabilizáciou
Fotky a Live Photos so širokým farebným spektrom
Zlepšené lokálne mapovanie odtieňov
Rozpoznávanie tiel a tvárí
Ovládanie expozície
Redukcia šumu
Automatické HDR pre fotky
Automatická stabilizácia obrazu
Režim nepretržitého snímania
Režim časovača
Geotagging fotiek

Nahrávanie videa
Nahrávanie 4K videa pri 30 snímkach/s
Nahrávanie 1 080p HD videa pri 30 alebo 60 snímkach/s
Nahrávanie 720p HD videa pri 30 snímkach/s
Optická stabilizácia obrazu pre video
2x optický zoom
Blesk True Tone so štyrmi diódami
Podpora pre spomalené video s rozlíšením 1 080p pri 120 snímkach/s a s rozlíšením 720p pri 240 snímkach/s
Časozberné video so stabilizáciou
Filmová stabilizácia videa (1 080p a 720p)
Video s nepretržitým automatickým zaostrovaním
Rozpoznávanie tiel a tvárí
Redukcia šumu
Snímanie 8 Mpx statických záberov počas nahrávania 4K videa
Zoomovanie pri prehrávaní
Geotagging videí
Kamera FaceTime HD
7 Mpx fotky
Nahrávanie 1 080p HD videa
Blesk Retina Flash
Clona ƒ/2,2
Fotky a Live Photos so širokým farebným spektrom
Automatické HDR
Senzor BSI
Rozpoznávanie tiel a tvárí
Automatická stabilizácia obrazu
Režim nepretržitého snímania
Ovládanie expozície
Režim časovača

Touch ID 
Senzor odtlačku prsta v novom tlačidle Domov

Mobilné a bezdrôtové pripojenie
Model A1660* 
Model A1661* FDD-LTE (pásma 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 25, 26, 27, 28, 29, 30) TD-LTE (pásma 38, 39, 40, 41) 
TD-SCDMA 1 900 (F), 2 000 (A) 
CDMA EV-DO Rev. A (800, 1 900, 2 100 MHz) 
UMTS/HSPA+/DC-HSDPA (850, 900, 1 700/2 100, 1 900, 2 100 MHz) 
GSM/EDGE (850, 900, 1 800, 1 900 MHz)
Model A1778* FDD-LTE (pásma 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 25, 26, 27, 28, 29, 30) 
TD-LTE (pásma 38, 39, 40, 41) 

Model A1784* 
UMTS/HSPA+/DC-HSDPA (850, 900, 1 700/2 100, 1 900, 2 100 MHz) 
GSM/EDGE (850, 900, 1 800, 1 900 MHz)
Všetky modely 802.11a/b/g/n/ac Wi‑Fi s technológiou MIMO 
Bezdrôtová technológia Bluetooth 4.2 
NFC
Poloha 
Asistované GPS a Glonass
digitálny kompas
wi-fi
mobilná sieť

Videohovory
Videohovory cez FaceTime cez Wi-Fi alebo mobilnú dátovú sieť

Prehrávanie zvuku
Podporované formáty zvuku: AAC (8 až 320 kb/s), chránené AAC (z iTunes Store), HE-AAC, MP3 (8 až 320 kb/s), MP3 VBR, Audible (formáty 2, 3 a 4, Audible Enhanced Audio, AAX a AAX+), Apple Lossless, AIFF a WAV
Používateľom konfigurovateľný limit pre maximálnu hlasitosť

TV a video
AirPlay Mirroring, výstup fotiek, zvuku a videa do Apple TV (2. generácie alebo novšej)
Podpora zrkadlenia a výstupu videa: až do 1 080p prostredníctvom adaptéra pre digitálny konektor AV a konektor Lightning a adaptéra pre konektory VGA a Lightning (adaptéry sa predávajú samostatne)
Podporované formáty videa: video H.264 s rozlíšením až do 4K, 30 snímok za sekundu, profil High Profile úrovne 4.2 so zvukom AAC-LC až do 160 kb/s, 48 kHz, stereofónny zvuk vo formátoch súborov .m4v, .mp4 a .mov, video MPEG-4 až do 2,5 Mb/s, 640 x 480 pixlov, 30 snímok za sekundu, profil Simple Profile so zvukom AAC-LC až do 160 kb/s na kanál, 48 kHz, stereofónny zvuk vo formátoch súborov .m4v, .mp4 a .mov, Motion JPEG (M-JPEG) až do 35 Mb/s, 1 280 x 720 pixlov, 30 snímok za sekundu, zvuk vo formáte ulaw, stereofónny zvuk PCM vo formáte súboru .avi

Napájanie a batéria
Až o 2 hodiny dlhšia výdrž batérie ako na iPhone 6s
Čas hovoru (pri pripojení k bezdrôtovej sieti):
Až do 14 hodín v sieti 3G
Pohotovostný režim: Až do 10 dní
Používanie internetu: 
Až do 12 hodín v sieti 3G
Až do 12 hodín v sieti LTE
Až do 12 hodín v sieti Wi-Fi
Bezdrôtové pehrávanie videa až do 13 hodín
Bezdrôtové prehrávanie zvuku až do 40 hodín
Vstavaná nabíjateľná lítiovo-iónová batéria
Nabíjanie cez rozhranie USB z počítača alebo napájacieho adaptéra

Senzory
Senzor odtlačku prsta Touch ID
Barometer
Trojosový gyroskop
Akcelerometer
Senzor blízkosti
Senzor okolitého svetla

Operačný systém iOS 10
iOS 10 s úplne novým dizajnom a funkciami je najpokročilejším mobilným operačným systémom na svete. iPhone je s ním ešte inteligentnejší a živší.
iOS 10 zahŕňa:
AirDrop
AirPlay
AirPrint
Ovládacie centrum
Handoff
HomeKit
iCloud
iCloud kľúčenka
Multitasking
Night Shift
Centrum hlásení
Vyhľadávanie Spotlight

SIM karta
Nano-Sim 
iPhone 7  iPhone 7 Plus nie sú kompatibilné s existujúcimi micro SIM kartami

Podpora e-mailových príloh
Zobrazované typy dokumentov

.jpg, .tiff, .gif (obrázky), .doc a .docx (Microsoft Word), .htm a .html (webstránky), .key (Keynote), .numbers (Numbers), .pages (Pages), .pdf (Preview a Adobe Acrobat), .ppt a .pptx (Microsoft PowerPoint), .txt (text), .rtf (formátovaný text), .vcf (kontaktné informácie), .xls a .xlsx (Microsoft Excel), .zip, .ics

Jazyky
Podporované jazyky

angličtina (Austrália, Kanada, Spojené kráľovstvo, Spojené štáty americké), arabčina, čeština, čínština (tradičná, tradičná hongkonská, zjednodušená), dánčina, fínčina, francúzština (Francúzsko, Kanada), gréčtina, hebrejčina, hindčina, holandčina, chorvátčina, indonézština, japončina, katalánčina, kórejčina, maďarčina, malajčina, nemčina, nórčina, poľština, portugalčina (Brazília, Portugalsko), rumunčina, ruština, slovenčina, španielčina (Latinská Amerika, Mexiko, Španielsko), švédčina, taliančina, thajčina, turečtina, ukrajinčina, vietnamčina

Podporované klávesnice QuickType
angličtina (Austrália, India, Kanada, Singapur, Spojené kráľovstvo, Spojené štáty americké), čínština – tradičná (kandži, pinjin, písanie rukou, ťahy, su‑čcheng, žujin), čínština – zjednodušená (pinjin, písanie rukou, ťahy), francúzština (Belgicko, Francúzsko, Kanada, Švajčiarsko), nemčina (Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko), taliančina, japončina (kana, romadži), kórejčina, španielčina (Latinská Amerika, Mexiko, Španielsko), arabčina, bengálčina, bulharčina, katalánčina, čerokí, chorvátčina, čeština, dánčina, holandčina, emodži, estónčina, filipínčina, fínčina, flámčina, gréčtina, gudžarátčina, havajčina, hebrejčina, hindčina (devánagarí, prepis), hingliš, maďarčina, islandčina, indonézština, lotyština, litovčina, macedónčina, malajčina, maráthčina, nórčina, pandžábčina, poľština, portugalčina (Brazília, Portugalsko), rumunčina, ruština, srbčina (cyrilika, latinka), slovenčina, slovinčina, švédčina, tamilčina (skriptovací jazyk, prepis), telugčina, thajčina, turečtina, ukrajinčina, urdčina, vietnamčina

Obsah balenia
iPhone s iOS 10
Slúchadlá EarPods s konektorom Lightning
Adaptér Lightning pre slúchadlá s 3,5 mm konektorom
Kábel s konektormi USB a Lightning
Napájací USB adaptér
Dokumentácia

Rozmery a hmotnosť
138,3 x 67,1 x 7,1mm
138g