Huawei MediaPad T3 10 9,6" 2GB 32GB Wifi Grey

  • Huawei MediaPad T3 10 9,6" 2GB 32GB Wifi Grey
  • Huawei MediaPad T3 10 9,6" 2GB 32GB Wifi Grey

NA SKLADE

Doprava: 0€

OBJEDNAJTE TERAZ - DORUČÍME :
Štvrtok 24.09.2020

Uvedený dátum je iba informatívny


Cena : 148,00€

OMC : 178,00€ ⓘ

Už nebudete objednávať inde.
Turbado Vám ponúka oveľa viac.

QUATRO Kalkulačka:
Ako zaplatiť cez QUATRO.

Huawei Mediapad T3

Centrum zábavy pre celú rodinu
Na prvý pohľad sa môže tváriť ako rozmernejšie chytrý telefón. Na rozdiel od neho disponuje parametrami, ktoré umožňujú komfortnú prácu s internetom, hranie hier, sledovanie online filmov alebo počúvanie vysokokvalitných hudobných záznamov. Bez toho aby ste sa museli obzerať po vyššej cenovej kategórii, platí to aj pre dotykový tablet Huawei MediaPad T3. Jeho skvelú výbavu dopĺňa mimoriadna kompaktnosť a dôraz na celokovové vyhotovenie, sľubujúci odolnosť aj pri menej šetrnom zaobchádzaní. Rodinný spoločník je teda priliehavým označením.
 
Zázemie pre dynamickú prácu
Zaujali vás nízke logistické parametre modelu MediaPad T3. Tablet aj pri svojom ultratenkom prevedení (7,95 mm) a hmotnosti iba 350 g v sebe ukrýva vynikajúcu štvorjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 1,4 GHz a 2GB RAM kartu. Čo z toho pre vás vyplýva? Predovšetkým dokonalý online zážitok a pohodlnú prácu bez povestného zasekávania a hromadenie úloh vo fronte. Po celú dobu s vami spolupracuje najnovší operačný systém Android 7.0 Nougat, ktorý optimalizuje činnosť podľa vašich preferencií a spôsobu práce.
 
Okno do reálneho aj virtuálneho sveta
Očarujúce detaily, živé farby, nový rozmer pre vaše fotografie, filmy či grafické aplikácie. Pre luxusné 9,6 palcový displej s HD rozlíšením (1280 x 800 bodov), schopnosťou vykresliť až 16 miliónov farebných odtieňov a podporou multidotykového ovládania nie je žiadna výzva príliš náročnú. Samozrejmosťou je IPS technológia pre rozšírenie pozorovacieho uhla bez straty na kvalite zobrazenia, filter modrého svetla a regulácia jasu predchádzajúce únave zraku v rozličných svetelných podmienkach. Dôstojný doplnok hladkého a rafinovaného tela tabletu.
 
Fotografie? Zvládne s prehľadom
Nielen online surfovanie a hranie hier jest zábavou. Ak vás očarila tvorba najdivnejších selfie snímok, pák oceníte prítomnosť duálneho fotoaparátu. Kým predná snímač s rozlíšením 2 MPx je pre tento typ snímok ako stvorený, hlavný (zadný) snímač zvedie so svojím 5MPx rozlíšením aj náročnejších kompozície. Predný snímač vyžijete aj ako HD webkameru pri online hovoroch. Ak je reč o fotografiách, je reč aj o kapacite pamäte. Základom je priestor pre 16 GB dát, rozšíriteľného pamäťovými microSD kartami na 128 GB.
 
Bonusom je rad snímačov pre rôzne podmienky, ako je napríklad GPS pre lokalizáciu vašej polohy v neznámom prostredí alebo akcelerometer pre prispôsobenie obrazu podľa natočenia displeja. Nechýba pokročilý stereofónny zvuk s podporou SWS 3 a solídny výdrž, ktorá s akumulátorom s kapacitou 4 800 mAh činí 11 hodín pri aktívnom využívaní a až 450 hodín v pohotovostnom režime.

 

Operačný systém ANDROID
Uhlopriečka displeja 9,6 "
Operačná pamäť 2 GB
Vnútorná pamäť 32 GB
Rozlíšenie displeja 1280 x 800
Rozlíšenie popredného fotoaparátu 5 MPx
Rozlíšenie zadného fotoaparátu 2 MPx
Kapacita Batérie 4800 mAh
Slot pre pamäťovú kartu ÁNO
SIM NIE
Farba ŠEDÁ
Hmotnosť 350 g
Šírka 124,7 mm
Výška 211,1 mm
Hĺbka 8 mm
distribúcia EÚ
Doprava Bezplatne ÁNO
Stav výrobku NOVÝ