Xiaomi AmazFit Pace 2 Stratos Black

  • Xiaomi AmazFit Pace 2 Stratos Black
  • Xiaomi AmazFit Pace 2 Stratos Black

NA SKLADE

Doprava: 0€

OBJEDNAJTE TERAZ - DORUČÍME :
Piatok 22.11.2019

Uvedený dátum je iba informatívny


Cena : 143,00€

OMC : 172,00€ ⓘ

Už nebudete objednávať inde.
Turbado Vám ponúka oveľa viac.

QUATRO Kalkulačka:
Ako zaplatiť cez QUATRO.

Xiaomi Amazfit Pace 2 

GRATULUJEME: Na tento výrobok platí 2. ročná Turbado záruka.
Náša záruka Vám ponúka viac ako záruka výrobcu.

A za príplatok 10% Vám ešte pribalíme:

Záručný servis do 48 hodín. 30-dňová skúška spokojnosti s tovarom. Odkup / výmena starého za nový model. A ak tieto služby nevyužijete do 2. rokov, peniaze za príplatok Vám vrátime!

Nová generácia hodiniek Xiaomi Huami Amazfit 2 si polepšila hlavne v oblasti dizajnu - hodinky na prvý pohľad naozaj zaujmú. Telo je zhotovené hneď z niekoľko prémiových materiálov - konštrukcia je z polykarbonátu, ktorý je vystužený uhlíkovými vláknami, rámik ciferníku z leštenej keramiky, tlačidlá z nerezovej ocele a displej chráni tvrdené sklo.

Displej ponúka uhlopriečku 1,34 "a rozlíšenie 320x300 pixelov. Nechýba samozrejme dotykové ovládanie alebo možnosť použiť bočné tlačidlá. Samotné hodinky sa pýšia vodeodolnosťou 5ATM, ktorá zaistí pohodlné sprchovanie, športovanie v daždi alebo plávanie. Hodinky ale nie sú primárne určené na potápanie. Pásik môžete navyše vymeniť za ľubovoľný 22mm.
 
Výkonný hardvér a skvelá výdrž
V útrobách Xiaomi Huami Amazfit 2 tepe výkonný dvojjadrový procesor s frekvenciou 1,2 GHz, ktorý je doplnený 512MB RAM pamäťou a 4096MB vnútorným úložiskom pre Vašu hudbu. Vďaka batérii s kapacitou 280 mAh vydržia tieto smartwatch pri bežnom používaní 5 dní, nabíjanie trvá 2 hodiny.
 
Krokomer a GPS
Športoví nadšenci ocenia detailné sledovanie denných aktivít, a to vrátane presnej lokalizácie polohy napríklad pri behu. Hodinky teda merajú každodennú aktivitu, ale aj detailné športové výkony. Môže za to predovšetkým presná GPS a podpora Glonass, v hodinkách sa nachádza tiež senzor srdcového tepu, akcelerometer, gyroskop či trebárs barometer.
 
Prepojenie s mobilným telefónom
Smartwatch slúžia ako predĺžená ruka k mobilnému telefónu - všetky dôležité informácie sa dozviete z displeja mobilných hodiniek bez toho, aby ste museli vyťahovať telefón z vrecka. Hodinky Xiaomi Amazfit 2 sa spoja s telefónom pomocou bezdrôtového pripojenia Bluetooth 4.0 a razom sa dozviete o prichádzajúcich SMS správach, e-mailoch, volaniach a ďalších notifikáciách.
 
Displej
Typ  OLED 
Uhlopriečka  1.34 palcov 
 
Procesor
Frekvencia  1.2 GHz 
 
Pamäť
Operačná pamäť 512 MB
Veľkosť úložiska 4 GB

Bezdrôtové pripojenie 
Bluetooth, Wi-fi

Kompatibilita
Android 4.4, iOS 9 a vyšší

Batéria 
280 mAh
 
Hmotnosť
180 g 
 
Funkcie
GPS