Xiaomi Amazfit Verge Lite White

  • Xiaomi Amazfit Verge Lite White
  • Xiaomi Amazfit Verge Lite White

NA SKLADE

Doprava: 0€

OBJEDNAJTE TERAZ - DORUČÍME :
Piatok 05.06.2020

Uvedený dátum je iba informatívny


Cena : 75,00€

OMC : 90,00€ ⓘ

Už nebudete objednávať inde.
Turbado Vám ponúka oveľa viac.

QUATRO Kalkulačka:
Ako zaplatiť cez QUATRO.

Xiaomi Amazfit Verge Lite White 

GRATULUJEME: Na tento výrobok platí 2. ročná Turbado záruka.
Náša záruka Vám ponúka viac ako záruka výrobcu.

A za príplatok 10% Vám ešte pribalíme:

Záručný servis do 48 hodín. 30-dňová skúška spokojnosti s tovarom. Odkup / výmena starého za nový model. A ak tieto služby nevyužijete do 2. rokov, peniaze za príplatok Vám vrátime!

Hľadáte spoločníka pre všetky vaše športové aktivity, ktorý vám pomôže k forme, a pritom kvôli nemu nebudete musieť siahať príliš hlboko do vrecka? Potom sú tu pre vás hodinky Xiaomi Amazfit Verge Lite šedá, odľahčená verzia úspešného modelu, ktorá však vybavenosťou za svojím predchodcom príliš nezaostáva. Hodinky Amazfit Verge Lite vám umožnia zmerať vaše športové výkony, všetko dôležité nájdete na veľkom AMOLED displeji a prinesú špičkovú výdrž až 20 dní na jedno nabitie.
 
Displej bol vždy jednou z najdôležitejších častí hodiniek Amazfit Verge Lite. Sú vybavené prehľadným 1,3" AMOLED displejom, na ktorom vždy nájdete všetky dôležité informácie v živých farbách.
 
Nerobte si starosti s vybitou batériou uprostred vašich športových aktivít. Amazfit Verge Lite využívajú čip Sony s nízkou spotrebou energie a optimalizovaný algoritmus pre dlhšiu výdrž batérie, ktorá dosahuje až 20 dní na jedno nabitie a 40 hodín so zapnutou GPS.
 
Máte radšej beh, jazdu na bicykli alebo posilňovanie? Alebo športy striedate? Potom vás iste poteší, že hodinky Amazfit Verge Lite ponúkajú niekoľko športových režimov, ktoré v reálnom čase merajú vaše výkony a pomôžu vám rozvinúť váš potenciál. Vďaka technológiám GPS a GLONASS získate presné údaje o vašich trasách a vzdialenosti behu, chôdze alebo jazdy na bicykli.
 
Amazfit Verge Lite sú vybavené vysoko presnými optickými senzormi a profesionálnymi algoritmami, s pomocou ktorých budete mať prehľad o svojej srdcovej frekvencii, ktorá môže byť vodítkom k lepším výkonom. Na ceste k zdravšiemu životu vám pomôže tiež upozornenie na príliš dlhé sedenie a sledovanie kvality spánku.
 
Vďaka ovládaniu hudby priamo z hodiniek už nikdy nebudete musieť prerušovať svoj tréning a vyťahovať telefón. Nechýba ani možnosť nastavenia budíka, pripomenutie udalostí alebo chytré upozornenie na prichádzajúce emaily, SMS správy a notifikácie z aplikácií v smartphone.
Hardvér a softvér:
Kompatibilný OS  Android, iOS
Verzia kompatibilného OS  Android 4.4 , Android 5.0 , Android 6.0 , Android 7.0 , Android 8.0 , Android 9.0 , iOS 10 , iOS 11 , iOS 12 , iOS 9
OS hodiniek  Ostatné
Konektivita  Bluetooth
 
Funkcie:
Smart funkcie  Stav batérie, Prehrávač hudby, Notifikácie z mobilu, Hľadanie mobilu
Typ NFC platby  Nemá
Športové funkcie  Monitoring spánku, Krokomer, Výpočet kalórií, Intervalový tréning, Meranie rýchlosti, Meranie vzdialenosti, Meranie tempa
Senzory  Kompas , Akcelerometer , GLONASS , Intenzita svetla
Hodinkové funkcie  Deň v týždni , Chronograf , Stopky , Budík , Dátum
 
Ciferník a displej:
Zobrazenie času  Digitálne
Sklíčko  Gorilla Glass
Priemer ciferníka  43 mm
Tvar ciferníka  Guľatý
Uhlopriečka displeja  1,3 "
Typ displeja  AMOLED
 
Vodotesnosť:
Vodotesnosť  IP68
Stupeň krytia  IPx6
 
Aktivity:
Aktivity  Beh , Cyklistika , Fitness , Chôdza , Outdoor
Lokalizácia
 
Výdrž batérie:
Max. výdrž batérie  480 h (20 d)
 
Hmotnosť:
43,8 g