Xiaomi Amazfit T-Rex Green

  • Xiaomi Amazfit T-Rex Green
  • Xiaomi Amazfit T-Rex Green

NA SKLADE

Doprava: 0€

OBJEDNAJTE TERAZ - DORUČÍME :
Štvrtok 04.06.2020

Uvedený dátum je iba informatívny


Cena : 127,00€

OMC : 152,00€ ⓘ

Už nebudete objednávať inde.
Turbado Vám ponúka oveľa viac.

QUATRO Kalkulačka:
Ako zaplatiť cez QUATRO.

Amazfit T-Rex
 
Držte sa, prichádza tyranosaurus rex. A svojmu latinskému pôvodu mena má nesmelé ambície splniť a stať sa skutočným kráľom. T-Rex sú totiž takmer nezničiteľné hodinky vynikajúci samozrejme perfektné niekoľkonásobne certifikovanú odolnosťou, obrie výdržou aj šikovným monitoringom telesných funkcií. A rozhodne sa nejedná o vykopávky
 
Tento T-Rex by prežil aj meteorit
Že ide o veľmi odolné hodinky nie hocijaké slovo do vetra. Dokázať to môže hneď 12 military certifikáciou, medzi ktorými je napríklad aj MIL-STD 810G alebo vodeodolnosť 5ATM (do 50 metrov pod vodnou hladinou). Tvrdené plasty a inteligentne riešené nárazovej plochy sa tak ukazujú ako veľmi praktická konštrukcia, ktorá šetrí zápästie niekoľko gramov, pričom si zachováva svoju odolnosť.
 
Praktická sú aj 4 kovová tlačidlá, ktorých praktickosť objavíte najmä pri ovládaní v rukaviciach, keď máte obmedzenú motoriku prstov na ovládanie cez dotykový displej.
 
Nikdy nestrácajte prehľad
S Always-On displejom budete mať neustále prehľad o najdôležitejších faktoroch, bez toho aby ste museli pohybovať zápästím. V opačnom prípade si funkciu môžete jednoducho vypnúť v nastaveniach a šetriť tak výdrž batérie. Aktuálny čas, dátum, nachozenou vzdialenosť alebo napríklad počasie budete mať vždy po ruke vďaka 1,3 "AMOLED displeji.
 
Šikovné funkcie hodiniek ponúka notifikácia, predpoveď počasia, kalendár, prichádzajúce hovory, ovládanie hudby a mnoho ďalších šikovných aplikácií a nástrojov.
 
2 mesiace, 20 dní a 20 hodín
Skvele praktickým riešením sa čoskoro ukáže úspora batérie, ktorá zvládne dotovať hodinky energiou približne 20 dní pri bežnom užívaní, pri zapnutej GPS lokácii a senzoroch tepu a cvičenie je to potom cca 20 hodín. V režime obyčajných hodiniek sa potom toto číslo môže vyšplhať až na neuveriteľnú dobu dlhšiu ako 2 mesiace.
 
Či už sa rozhodnete vydať sa na bicykli do hôr, alebo sa ponoríte pod hladinu jazera, T-Rex sú pripravené na každú ďalšiu výzvu dobrodružstvo.
 
Bavte sa zdolávaním cieľov
Pochopiteľne v hodinkách nechýbajú športové režimy, v ktorých si môžete vybrať zo 14 rôznych športov vrátane lyžovania, plávania alebo triatlone. Nielen tu oceníte duálny GPS chip a optický senzor tepu, ktorý bude strážiť váš krvný rytmus 24 hodín denne.
 
 
 
Veľkosť
veľké (šírka 4 - 5,49 cm)
Chronograf
Žiadny chronograf
Záruka
2 roky
Typ strojčeka
Adaptér - napájanie zo siete
Rezerva chodu
20 dní
Puzdro
plast - oceľ - s PVD povlakom
Remienok
silikón
Sklo
minerálne
Vodotesnosť
50 m - sprchovanie
Váha
58
Rozmer
47,7 x 47,7 x 13,5 mm