Samsung Galaxy Watch 42mm SM-R810 Armband Rosegold

  • Samsung Galaxy Watch 42mm SM-R810 Armband Rosegold
  • Samsung Galaxy Watch 42mm SM-R810 Armband Rosegold

NA SKLADE

Doprava: 0€

OBJEDNAJTE TERAZ - DORUČÍME :
Piatok 05.06.2020

Uvedený dátum je iba informatívny


Cena : 187,00€

OMC : 224,00€ ⓘ

Už nebudete objednávať inde.
Turbado Vám ponúka oveľa viac.

QUATRO Kalkulačka:
Ako zaplatiť cez QUATRO.

Samsung Watch 42mm R810 Rosegold

GRATULUJEME: Na tento výrobok platí 2. ročná Turbado záruka.
Náša záruka Vám ponúka viac ako záruka výrobcu.

A za príplatok 10% Vám ešte pribalíme:

Záručný servis do 48 hodín. 30-dňová skúška spokojnosti s tovarom. Odkup / výmena starého za nový model. A ak tieto služby nevyužijete do 2. rokov, peniaze za príplatok Vám vrátime!

S inteligentnými hodinkami Galaxy Watch ostanete v spojení s okolím oveľa dlhšie. Objavte zariadenie, ktoré spája výhody inteligentného doplnku s prirodzeným štýlom klasických hodiniek.

Nová definícia jedinečnosti
Hodinky, ktoré pochopia vašu výnimočnosť. Galaxy Watch so širokou škálou ciferníkov, výrazným dizajnom a podsvietením sa zladia s vašim životným štýlom. S okrúhlym tvarom a tikajúcou ručičkou s vlastným tieňom sú Galaxy Watch na nerozoznanie od klasických hodiniek.
 
Vaše hodinky, vaša voľba
Vyjadrite svoje ja pomocou Galaxy Watch. Môžete si vybrať Bluetooth model s veľkosťou 42 mm (vo farbách Midnight Black, Rose Gold) alebo 46 mm (Silver). Hodinky skombinujte s ciferníkmi podľa vášho vkusu a vznikne ideálny doplnok pre váš životný štýl.
 
Predveďte sa 
Galaxy Watch si môžete zladiť s outfitom. Alebo si hodinky prispôsobte podľa svojej nálady. Vyberte si ku Galaxy Watch skrátka taký remienok, aký sa vám páči. Súčasťou balenia je odľahčený silikónový remienok a Galaxy Watch sú kompatibilné s remienkami v dĺžke 20 mm a 22 mm pre 42 a 46mm modely.
 
Neustály prehľad
Na to, aby ste vedeli koľko je hodín už nebudete musieť stlačiť tlačidlo či otočiť lunetou. Galaxy Watch prichádzajú s funkciou Always On. Super AMOLED displej hodiniek vám bude ukazovať čas vo dne v noci.
 
Dlhšia výdrž batérie
Vaša nabíjačka si môže oddýchnuť. Výdrž hodiniek Galaxy Watch je už po jednom nabití dostatočná na prijímanie hovorov či počúvanie hudby.
 
Sledujú vaše pokroky
Váš nový osobný tréner sa postará o to, že sa naplno sústredíte len na svoj tréning. Galaxy Watch totiž dokážu sledovať viac aktivít bez toho, aby ste ich na to museli upozorniť. Zaznamenajú vašu telovú frekvenciu a počas vášho cvičenie rozpoznajú až šesť aktivít. Alebo si ich navoľte ešte viac - na výber máte viac než 39 druhov športov.
 
Dohľad nad vašou kondíciou
S aplikáciou Samsung Health rozšírite už existujúce funkcie Galaxy Watch. Získate detailný prehľad o vašej kondícií vrátane tepovej frekvencie či počte kalórií.
 
Dostanú vás do pohody
Zistite viac o svojom spánku a začnite vstávať s úsmevom. Galaxy Watch dokážu zmapovať kvalitu vášho spánku rozborom štyroch spánkových štádií. Hodinky dokážu tiež monitorovať úroveň stresu, ktorý vám pomôžu lepšie zvládnuť prostredníctvom vedeného dýchania.
 
Nič vám neunikne
Už po prebudení budete vedieť, čo vás čaká. Galaxy Watch rozpoznajú vaše prebudenie a zobrazia vám správy o počasí, pripomienky, plánované schôdzky a ešte oveľa viac.
  
Zhrnutie dňa
Pred tým ako sa uložíte do postele zhodnotia váš deň. Galaxy Watch vám na základe vašich spánkových zvyklostí zobrazia rozbor vášho dňa pozostávajúci zo zdravotných správ a pripomienok.
 
Denný plán
Galaxy Watch s vami budú vstávať a udržia vás v tempe počas celého dňa. Ciferník typu My Day vám poskytne prehľadné zhrnutie nastávajúcich povinností. Bude vám stačiť len jediný pohľad a získate rozvrh vášho dňa na nasledujúcich 10 hodín.
 
Ukážu vám správny smer
Galaxy Watch so zabudovaným GPS budú presne vedieť kde sa nachádzate a kam smerujete. Hodinky myslia aj na dobrodružnejšie cesty - sú vybavené vstavaným výškomerom a barometrom.
 
Zvládnu náročné podmienky
Galaxy Watch môžete nosiť bez obáv aj v daždi alebo prašnom prostredí. S certifikáciou odolnosti voči vode 5 ATM* a štandardom vojenskej odolnosti** môžete trénovať v akýchkoľvek podmienkach.
 
Zjednodušené nabíjanie
Nabíjanie Galaxy Watch je skutočne jednoduché a praktické. Položte ich na bezdrôtovú nabíjačku* a nabíjací proces sa zaháji automaticky.
 
Prepojenie s inteligentnou domácnosťou
Galaxy Watch zjednodušia váš život. Na základe vašich zvyklostí dokážu ovládať aj vaše domáce spotrebiče. S funkciou Home IoT môžete pomocou hodiniek ovládať váš televízor, robotický vysávač či klimatizáciu. Vytvorte si vlastnú sériu príkazov a ovládajte viacero zariadení súčasne.
 
Displej
Technológia Super AMOLED
Veľkosť 1,2" (30,2 mm)
Rozlíšenie 360 x 360
Farebná hĺbka 16 miliónov farieb
 
Operačný systém
Tizen
 
Konektivita
ANT+ Nie
Lokalizačné služby GPS, Glonass
Wi-Fi 802,11 b/g/n 2,4 GHz
NFC Áno
Bluetooth v4.2
Bluetooth profily A2DP, AVRCP, HFP, HSP
 
Procesor
Frekvencia procesora 1,15 GHz
Typ CPU Dvojjadrový
 
Pamäť
Veľkosť pamäte RAM (GB) 0,75
Vnútorná pamäť (GB) 4
Používateľsky dostupná pamäť (GB)* 1,5
 
Senzory
Akcelerometer, barometer, gyroskop, snímač srdcového tepu, svetelný senzor
 
Batéria
Kapacita batérie 270 mAh
Vymeniteľná batéria Nie
 
Rozmery a hmotnosť 
45,7 mm × 41,9 mm × 12,7 mm
49g

Zákazníci, ktorí si objednali tento tovar, objednávali tiež...