Apple Mac mini 2020 Space Grey 256GB MXNF2D/A

 • Apple Mac mini 2020 Space Grey 256GB MXNF2D/A
 • Apple Mac mini 2020 Space Grey 256GB MXNF2D/A

NA SKLADE

Doprava: 0€

OBJEDNAJTE TERAZ - DORUČÍME :
Štvrtok 04.06.2020

Uvedený dátum je iba informatívny


Cena : 895,00€

OMC : 1.074,00€ ⓘ

Už nebudete objednávať inde.
Turbado Vám ponúka oveľa viac.

QUATRO Kalkulačka:
Ako zaplatiť cez QUATRO.

Apple Mac mini (2020)

Dostihový kôň, ktorý sa dá zapriahnuť
Mac mini je nielen výborný stolný počítač. Používa sa tiež pre najrôznejšie účely od automatizácie domácností až po rozsiahle rendrovací farmy. So štvorjadrovými a 6jádrovými procesormi Intel Core ôsmej generácie a grafikou Intel UHD Graphics 630 teraz má ešte väčší výpočtový výkon na náročné priemyselné využitie. Nech potrebuješ zvukový engine na koncertné hranie, alebo mašinu na testovanie aplikácie pre iOS alebo iPadOS, Mac mini predstavuje najkratšiu cestu od skvelého nápadu k ešte lepšiemu výsledku.
 • Až 5x rýchlejší systém
 • Až 6jádrový procesor Intel Core i5 alebo i7
 • Až o 60% rýchlejšia integrovaná grafika Intel
 • Turbo Boost až 4,6 Ghz
S chladnou hlavou
Dostať toľko výkonu do tak miniatúrne skrine chcelo úplne novou termálne architektúru s čisto flashovým úložiskom, väčším vetrákom, zväčšenými prieduchy a novo navrhnutým zdrojom napájania.
 
Môžeš si pridať
Vysoko výkonná 2666MHz pamäť DDR4 SDRAM SO DIMM uľahčuje rýchle rendrovanie, prácu s obrovskými súbormi aj prevádzku niekoľkých virtuálnych počítačov súčasne. Teraz si môžeš objednať ešte väčšiu pamäť - až 64 GB - na ešte náročnejšie pracovné úlohy.
 • Až 7,8x rýchlejší ako 16 GB
 • Až 64 GB 2666Mhz pamäte DDR4 SDRAM
Pohni apkou
Mac mini teraz má čisto flashové úložisko na zbernici PCIe s až štvornásobnú rýchlosťou čítania proti flashovému úložisku predchádzajúcej generácie. Obrovské súbory tak môžeš načítať a aplikácie spúšťať ešte rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. A keď si objednáš 2TB SSD, budeš na to všetko mať dvakrát viac miesta.
 • Až 2TB SSD úložisko
 • Až 4x rýchlejšie čítanie
 • Rýchlosť sekvenčného čítania až 3,4 Gb / s

Zabezpečenie ďalšie generácie
Mac mini má čip Apple T2 Security - druhú generáciu špeciálneho silikónu Macu, ktorý Apple vyvinul preto, aby bol Mac mini ešte bezpečnejšia. V čipu T2 Security je skonsolidované niekoľko radičov a navyše obsahuje koprocesor Secure Enclave, ktorý slúži ako základňa pre šifrované úložisko a zabezpečené štartovanie systému.
 
Tu sú porty. Tu taky. Tak šup.
S poriadnym arzenálom portov sa Mac mini hodí pre najrôznejšie pracovné konfigurácie. Thunderbolt 3 je náš zďaleka najvýkonnejší a najvšestrannejšie port. Mac mini je má štyri. Nový port HDMI 2.0 má väčšiu šírku pásma než predchodca, takže zvláda vyššie obnovovacia frekvencia. A novo sa Mac mini dá objednať s 10Gb Ethernetom, ktorý prenáša monštruózne objemy dát až 10-krát rýchlejšie.
 
Thunderbolt 3 ponúka solídny možnosti produktívneho zapojenia. Prenášaj dáta rýchlosťou až 40 Gb / s. Dobíjaj a dáš externé zariadenia. Pripoj až dva 4K displeja - a cez HDMI 2.0 pokojne aj tretia - alebo jeden 5K displej. Alebo k Macu mini pripoj eGPU, nech máš naozaj desktopový grafický výkon.
 
Nie som len desktop
Vzhľadom k svojim rozmerom, výkonu a širokej sústave portov sa Mac mini hodí aj do situácií, do ktorých sa zatiaľ žiadny Mac nehodil. Keď teraz na ploche necelých 20 × 20 cm koncentruje ešte viac jadier, človek nikdy nevie, kde všade je Mac mini - alebo desiatky Macov mini - v záprahu.
 • Mac mini s až 6jádrovými procesorom a rýchlejší 2666MHz pamäťou je ideálny na dávkové generovanie masívnych zostavenie v Xcode alebo na rendrovanie a enkódování videá.
 • Až šesť jadier CPU a superrýchla vstupné a výstupné rozhranie robia z Macu mini bezchybný nástroj na svižné zostavovanie aplikácií pri súčasnom spúšťaní automatických testov na pozadí.
 • Vďaka bleskovo rýchlemu SSD úložiskami, ohromnému výkonu a malým rozmerom sa Mac mini s MainStagem používa ako hudobný nástroj na najväčších svetových koncertných šnúrach.
 • Silný procesor, výkonná pamäť a rýchla, všestranná rozhranie predurčujú Mac mini k nasadeniu v najzaujímavejších veľkoplošných digitálnych projekciách - od fantastických výtvarných performancií až po obrovské digitálne billboardy.

 


 

 


Model: Mac mini 4-Core Operační systém: macOS Procesor: Intel core i3 (4 jadra, 6MB L3 cache) Pevný disk: 256 GB PCIe SSD Optická mechanika: Ne Grafická karta: Intel UHD Graphics 630 (integrovaná) Paměť: 8 GB DDR4 2666MHz SO-DIMM Max. velikost: 64 GB Síť: 10/100/1000BASE-T Gigabit Ethernet Bezdrátová komunikace: 802.11ac Wi-Fi + Bluetooth 5.0 Konektory: -4x USB typ C (podpora Thunderbolt 3) -2x USB 3 (až 5 Gb/s) -1x HDMI 2.0 -1x RJ-45 -1x 3,5mm Jack (sluchátka) Čtečka paměťových karet: Ne Provedení (case): Mini PC Rozměry: 197 x 197 x 36 mm (ŠxHxV) Hmotnost: 1,3 kg Napájení: 150 W V krabici: -Mac mini -Napájecí šňůra