Apple MacBook Pro 13 2019 TB 512GB Silver MV9A2D

  • Apple MacBook Pro 13 2019 TB 512GB Silver MV9A2D
  • Apple MacBook Pro 13 2019 TB 512GB Silver MV9A2D

NA SKLADE

Doprava: 0€

OBJEDNAJTE TERAZ - DORUČÍME :
Piatok 05.06.2020

Uvedený dátum je iba informatívny


Cena : 1.875,00€

OMC : 2.250,00€ ⓘ

Už nebudete objednávať inde.
Turbado Vám ponúka oveľa viac.

QUATRO Kalkulačka:
Ako zaplatiť cez QUATRO.

MacBook Pro 13
 
* Nemecká klávesnica
 
Jasnejšie True Tone displej
Retina displej s technológiou prispôsobenie okolitému svetlu True Tone poskytuje doslova strhujúce divadlo. Displej MacBooku Pro nikdy nebol podmanivejší, jasnejšie a žiarivejšie. Výkonná integrovaná grafická karta vynáša schopnosti notebooku do vysoko profesionálnych sfér. Podsvietený LED displej ponúkne dokonalý kontrast, plné farby a realistickejšie zobrazenie. To všetko s vysokou energetickou úsporou.
 
Väčší výkon, viac akcie
MacBook Pro (2019) má vďaka štvorjadrovému procesoru až dvakrát vyššiu rýchlosť ako jeho predchodca. Procesor Intel Core ôsmej generácie posúva notebook na úplne novú úroveň výkonu a predurčuje tak notebook k ešte náročnejším úkony ako sú programovanie, strih videa alebo 3D grafika. Pri vyspelom multitaskingu a prácu s väčšími súbormi pomôže vyššia pamäť a rýchlejšie SSD.
 
Bezpečnosť bez limitov
Druhá generácia čipu Apple T2 zaistia ešte väčšiu bezpečnosť pri práci. Šifrovanie a bezpečné štartovanie systému má na starosti koprocesor Secure Enclave. Prihlasovanie pomocou Touch ID sa postará o zabezpečený prístup k celému citlivý obsah. Dokonca môžete prepnúť medzi užívateľmi jedným dotykom.
 
Všestranné používanie
Všestranný panel Touch Bar bezpečne rozpozná, čo práve robíš, a ponúkne tie najužitočnejšie nástroje pre každú prácu. Intuitívne ovládanie mnohých gestami pomôže rýchlo nájsť to, čo hľadáš. Touch Bar je kompatibilný s väčšinou predinštalovaných aplikácií a ďalšie na neho čakajú v App Store. Navyše podporuje aj aplikácie tretích strán.
 
Hudba pre tvoje uši
Vyvážený a verný zvuk MacBooku Pro (2019) ohromí svojím širokým dynamickým rozsahom a podaním výšok i basov. Maximálna zosilnenie je ešte vyšší, zážitok z hudby tak bude ešte lepší. V spojení s Touch Barom ponúka ešte viac hudobných funkcií. Počúvaj a Strihaj hudbu alebo video. Bude to láska na prvý posluch.
 
Väčšia konektivita a výdrž
Thunderbolt 3 so štyrmi portami spája enormný šírku pásma s všestrannosťou štandardu USB-C, ktorý za pomoci jediného konektora prenáša dáta, video aj napájací príkon s priepustnosťou 40 GB / s. Jeho nespornou výhodou je reverzibilita - či ho zapojíte akokoľvek, vždy to bude správne. MacBook Pro (2019) vás navyše nikdy nenechá v štichu. Pracovať, strihať video a počúvať hudbu na ňom môžete viac ako 10 hodín v kuse na jediné nabitie.
 
Tichšie pracovné prostredie
Klávesnica MacBooku Pro má krídlový mechanizmus sa štyrikrát stabilnejšími klávesmi, čo ponúka lepšiu odozvu a predovšetkým tichší zvuk kláves pri písaní. K tomu viac priestoru na Force Touch trackpade na gestá a klikanie.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Uhlopriečka v palcoch 13.3 Palec
Operačný systém Mac OS X
Kapacita pevného disku 512 GB
Pamäť (RAM) 8 GB
Konštrukcia notebook
Procesor Intel® Core™ i5
Podsvietená klávesnica áno
Frekvencia 2400 MHz
Počet jadier procesora 4
Intel Optane nie
Samostnatná grafická karta nie
Grafické karty Intel Iris Graphics
Rozlíšenie 2560 x 1600
Mechanika žiadna
Typ úložného media SSD
Výdrž batérie (max) 10 Hodiny
Samostatné numerické klávesy nie
USB C 4
Čítačka kariet nie
Čítačka otlačkov prstov áno
UMTS (3G standart) nie
Wi-Fi áno
Bluetooth Áno
LAN nie
VGA vstup nie
HDMI výstup nie
mini HDMI nie
DisplayPort nie
mini DisplayPort nie
Thunderbolt áno
Dokovací konektor nie
VR Ready nie
Šírka 304.1 mm
Výška 14.9 mm
Hĺbka 212.4 mm
Hmotnosť 1.37 kg
Farba strieborná