Samsung Galaxy Buds Live Black

  • Samsung Galaxy Buds Live Black
  • Samsung Galaxy Buds Live Black

NA SKLADE

Doprava: 0€

OBJEDNAJTE TERAZ - DORUČÍME :
Štvrtok 29.10.2020

Uvedený dátum je iba informatívny


Cena : 122,00€

OMC : 146,00€ ⓘ

Už nebudete objednávať inde.
Turbado Vám ponúka oveľa viac.

QUATRO Kalkulačka:
Ako zaplatiť cez QUATRO.

 Samsung Galaxy Buds Live

Slúchadlá, ktoré s vami budú ladiť v každom okamihu. S ikonickým tvarom, ergonomickým dizajnom, prispôsobením, ktoré vás nevytrhne z prirodzeného prostredia a reproduktorom optimalizovaným pre lepší zážitok. Pripravte sa na zvuk, ktorý bol stvorený presne pre vaše uši.
 
  • Unikátne prevedenie slúchadiel
  • Vylepšený zvuk ANC
  • Až 6 hod. Počúvania (5 min. Dobitia = ďalšia hodina)

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Neslýchaný dizajn
Pozoruhodný dizajn Galaxy Buds Live vyniká aj priamo vo vašom uchu. Slúchadlá sú prispôsobené krivkám ucha a tváre, aby vyzerali prirodzene, vyznačujú sa lesklou povrchovou úpravou a sú dodávané s puzdrom inšpirovaným šperkovnicu, aby ste ich na cestách mohli elegantne niesť v ruke.
 
Zostaňte naladenie
Skutočne bezdrôtové slúchadlá Galaxy prvýkrát používajú technológiu Aktívneho potlačenie hluku (ANC) pre otvorený typ slúchadiel. Tá znižuje okolitý hluk, bez toho aby ste prišli o to, čo je dôležité, napríklad hlasy a oznámenia. Budete tak počuť viac toho, čo skutočne počuť chcete - a to všetko pomocou jedného dlhého stlačenia pre zapnutie technológie.
 
Staňte sa svedkami skutočne živého zvuku
Budete mať pocit, že sedíte v prvom rade alebo že ste súčasťou niečoho veľkého. 12mm reproduktory so zvukom od spoločnosti AKG spolupracujú s ergonomickým dizajnom Galaxy Buds Live, aby poskytli priestorový zvuk, zatiaľ čo výkonný driver a basový kanál pomáhajú vysielať hlboké basy, a starajú sa tak o plynulý chod zvuku.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Chytrý asistent, ktorý vás počúva
Stačí prehovoriť a Bixby sa prebudí. Reaguje na váš hlas a umožní vám ovládať telefón bez zdvihnutia prstu. Spravujte svoje hovory, upravujte hlasitosť alebo na cestách sledujte počasie. Bixby vypočuje každé vaše želanie.
 
Jasné vyznenie slov
S tromi vstavanými mikrofónmi a funkciou Voice Pickup Unit získate najlepšiu kvalitu hovorov medzi skutočne bezdrôtovými slúchadlami. Funkcia Voice Pickup Unit sníma, kedy sa vaša čeľusť pohybuje a kedy vaše čeľusť vibruje. Tieto údaje sa potom prevádzajú na hlasové signály, aby poskytli vylepšenú kvalitu zvuku - aj keď ste obklopení hlukom.

 

Typ slúchadiel do uší
Typ slúchadiel do ucha (intraaural)
Typ prenosu bezdrôtové - Bluetooth
Typ konektora bluetooth
Ovládanie hlasitosti na slúchadlách
Mikrofón Áno
 Prijatie hovoru Áno
Vhodné pre šport Áno
ANC (Potlačenie okolitého ruchu) Áno
 True wireless Áno
 Výdrž slúchadiel 6 hod.
 Výdrž s nabíjacím puzdrom 21 hod.
 Detské slúchadlá Nie
 Akustický systém polouzavřený
 Meranie tepu Nie