Apple Homepod Space Grey MQHW2D/A

  • Apple Homepod Space Grey MQHW2D/A
  • Apple Homepod Space Grey MQHW2D/A

NA SKLADE

Doprava: 0€

OBJEDNAJTE TERAZ - DORUČÍME :
Streda 28.10.2020

Uvedený dátum je iba informatívny


Cena : 326,00€

OMC : 391,00€ ⓘ

Už nebudete objednávať inde.
Turbado Vám ponúka oveľa viac.

QUATRO Kalkulačka:
Ako zaplatiť cez QUATRO.

HomePod
 
Sofistikované zariadenie, ktoré dokáže obsluhovať chytrou domácnosť na základe hlasových povelov, ktoré mu zadáte! To je Apple Homepod. Navyše nejde o žiadne hrkálka, vďaka 7 výškovým a stredovým reproduktorom, krásne rozozvučí vašu domácnosť. Je to v podstate vaše osobné asistentka, Siri, ktorá urobí, čo vám na očiach uvidí.
 
Počúva vás
Vďaka 6 mikrofónom na snímanie okolitého zvuku porozumejú vášmu hlasu. Nielen že rozumie vášmu povele, ale tiež dokáže analyzovať, či ste postavený niekde pri stene alebo uprostred miestnosti. Potom tomu tiež prispôsobí zvukové podanie a rovnomerne ozvučí miestnosť.
 
Prekvapí vás, čo všetko dokáže
Požiadajte Siri o mix songov! Vyberte si žáner alebo interpreta a je to. HomePod má prístup k databáze Apple Music, odkiaľ vytiahne vami požadovanú muziku. Mimo muziku vám vie prečítať ale aj správy, poskytne vám informácie o počasí a doprave, prevedie jednotky alebo spočíta, čo potrebujete. Zaručene oceníte aj možnosť ovládania chytré domácnosti, vďaka integrácii HomeKitu.
 
Počuje vás i cez hudbu
Prajete si zmeniť hudbu? Požiadajte Siri, ktorá vás nikdy neprepočujete! Vďaka inovatívnemu spracovanie vás Siri počujú aj z diaľky alebo cez hudbu na plné pecky.
 
Úplne nová úroveň počúvania muziky
Umiestnite HomePod kdekoľvek v miestnosti. Sám automaticky analyzuje akustiku, nastaví zvuk na základe umiestnenia hovorcu a smeruje hudbu v optimálnom smere. Nezáleží na tom, či ho umiestnite doprostred miestnosti, na policu alebo proti múru. HomePod si vždy poradí.
 
Dokonalé ozvučenie
HomePod predstavuje úplne neuveriteľnú technológiu prehrávanie hudby, ponúka 7 reproduktorov umiestnených v spodnej časti, ktoré odráža zvuk od podložky na ktorej reproduktor stojí. Nad nimi je bassový reproduktor, navrhnutý spoločnosťou Apple a má nový čip A8, ktorý dokáže v reálnom čase upravovať hudbu pre čo najlepšie počúvanie v miestnosti, v ktorej sa reproduktor práve nachádza.
 

 
 
Připojení
Konektor Bluetooth
Rozměry Satelity
Šířka (mm) 142
Výška (mm) 172
Hloubka (mm) 142