Sony Xperia X 32GB Black

  • Sony Xperia X 32GB Black
  • Sony Xperia X 32GB Black

NA SKLADE

Doprava: 0€

OBJEDNAJTE TERAZ - DORUČÍME :
Streda 24.01.2018

- 15 dňová záruka spokojnosti

- záruka 2 roky


Cena : 230,70€


Už nebudete nakupovať inde.
Turbado Vám ponúka oveľa viac.

QUATRO Kalkulačka:
Ako zaplatiť cez QUATRO.
Homecredit Kalkulačka:
homecredit
Ako zaplatiť cez Home Credit.

Sony Xperia X 32GB Black

GRATULUJEME: Na tento výrobok platí 2. ročná Turbado záruka.
Náša záruka Vám ponúka viac ako záruka výrobcu:

- nepotrebujete žiadne bločky ani žiadne záručné listy, - doprava do a zo servisu zadarmo.

A za príplatok 10% Vám ešte pribalíme:

Záručný servis do 48 hodín. 30-dňová skúška spokojnosti s tovarom. Odkup / výmena starého za nový model. A ak tieto služby nevyužijete do 2. rokov, peniaze za príplatok Vám vrátime!

 

Tie najvzácnejšie okamihy bývajú súčasne tými, ktoré je najťažšie zachytiť. Aby sme vám pomohli získať zábery, aké očakávate, urobil sme náš vlajkový fotoaparát rýchlejším a chytrejším ako kedykoľvek predtým - s ešte kratšou reakčnou dobou a ešte inteligentnejším ostrením.

Zaostrené na budúcnosť
Náš najchytrejší fotoaparát vo smartfóne fotí ostrejšie vďaka predvídaniu pohybu
Technológia Smart Capture smartphonu Xperia X pomáha v boji s rozmazanými snímky. Nová technológia Sony Smart Capture vďaka prediktivnímu hybridnému automatickému ostrenie umožňuje vybrať objekt alebo osobu a automaticky ich sledovať a udržiavať zaostrené. Teraz bude váš objekt stále ostrý, aj keď sa bude pohybovať, a aj tie nejnepředvídatelnější scény budete môcť zachytiť s takými ostrými detailmi. Mrknite a máte to Fotoaparát s rozlíšením 23 MP pre tých najprchavejšie okamihy Náš doteraz najrýchlejší fotoaparát zvládne prechod od pohotovostného režimu k získania snímku za menej ako 0,6 sekundy. Vďaka tomuto rýchlemu spúšťanie, bleskovému hybridnému automatickému ostrenie a zrýchlenému spracovanie obrazu môžete zachytiť všetko, čo vám doteraz unikalo. Selfie, ktorá přezáří všetky ostatné Fotografovať selfie v slabom svetle nie je jednoduché, ale Xperia X si poradí aj s touto výzvou. S 13 megapixelmi a presláveným snímačom Sony s vysokou citlivosťou sa predný fotoaparát postará o ostré snímky v každú dennú dobu. Niet divu, že s ním chcete tráviť čas Nielen vďaka kovovej zadnej strane bez škár je dizajn smartphonu Xperia X nepopierateľne ohromujúce. A vďaka zaobleným skleneným okrajom displeja a optimálnej veľkosti 5 "je rovnakým potešením ho držať, ako sa na neho pozerať.

Sadne k životu ako uliaty
Dizajn, ktorý stiera hranice medzi vami a vaším telefónom
Smartphone Xperia X sme navrhli tak, aby pohodlne zapadol do vašej dlane, do vašich zvykov aj do vášho štýlu. Zdokonalili sme používateľské rozhranie, ktoré je teraz intuitívnejšie ako kedy predtým a pokračujeme v dizajnovej rade, ktorá všetko vyjadruje svojou jednoduchosťou. Vyberte si zo štyroch farieb - uhľovo čiernu, bielu, limetkovo zlatou alebo ružovo zlatú. Každá z nich bola zvolená tak, aby doplnila váš osobitý štýl, ale neprekrývala ho. Batéria s vyšším IQ Xperia X využíva technológiu Sony Smart Battery Management, ktorá zaistí dva dni používania na jedno nabitie a zároveň predlžuje životnosť batérie.

Nebežte pre nabíjačku. Behajte ďalej.
Batéria, ktorá vám vydrží celé dni
Málokedy je vhodná doba na to, aby vám došla batéria. Ani uprostred kondičného behu, ani uprostred konferenčného hovoru. Maratónsky batérie smartphonu Xperia X vám zaistí bez problémov dva dni * bežného používania na jedno nabitie, môžete teda zvládnuť viac vecí, ktoré máte radi. Skúmajte viac, prepájajte sa viac a keď večer zabudnete telefón nabiť, nič hrozné sa nedeje. Udržte svoju batériu dlhšie vo forme Každé nabíjania je pre váš telefón ako vitamínová infúzie. Zatiaľ čo väčšina batérií pre smartphony rýchlo stráca svoju maximálnu kapacitu, Xperia X má batériu s našou doteraz najdlhšou životnosťou. Priekopnícka funkcie Qnovo Adaptive Charging nabíja batériu zdravším spôsobom. Počúvajte vo vysokom rozlíšení Vďaka technológii Hi-Res Audio a podpore digitálneho potlačenia hluku môžete hudbu počúvať tak, ako by mala znieť, a vypnúť pritom všetko rušenie z okolia. Farby nad slnko jasnejšie Všetko, čo na tomto Full HD displeji vidíte, je jasnejšie a živšie vďaka technológiám vyvinutým pre televízory Sony BRAVIA ®. Pokračujte v hre kdekoľvek s funkciou PS4 ™ Remote Play sa môžete k systému PS4 pripojiť zo svojho smartphonu - a vziať si hru so sebou do inej miestnosti.

Displej
Veľkosť ( ")    5.0
rozlíšenie    1920 x 1080 (FullHD)
dotykový    áno

Pamäť
RAM (GB)    3
Slot na kartu    áno

Procesor
1. Počet jadier celkom    6
2b. Frekvencia (GHz)    1.8

Operačný systém
operačný systém    Android
verzia systému    Android 6.0

Fotoaparát
Rozlíšenie (MPx)    23.0
predný fotoaparát    áno
prisvetľovacia dióda    áno

Vlastnosti
Farba    čierna
Batérie kapacita (mAh)    2600
funkcia    Bluetooth, GPS, NFC, Wi-Fi
konektivita    LTE (4G), UMTS (3G)
konštrukcia    dotyková
použitie    smartphone
rozhranie    Jack (3.5mm), USB micro
typ SIM    nanosím

Rozmery
Šírka (mm)    69.4
Hrúbka (mm)    7.9
Výška (mm)    142.7
hmotnosť zariadenia
Hmotnosť (g)    153