Huawei P20 Lite Dual Sim 64GB Blue

  • Huawei P20 Lite Dual Sim 64GB Blue
  • Huawei P20 Lite Dual Sim 64GB Blue

NA SKLADE

Doprava: 0€

OBJEDNAJTE TERAZ - DORUČÍME :
Streda 27.02.2019

Uvedený dátum je iba informatívny


Cena : 225,50€


Už nebudete nakupovať inde.
Turbado Vám ponúka oveľa viac.

QUATRO Kalkulačka:
Ako zaplatiť cez QUATRO.

Huawei P20 Lite Dual Sim 64GB Blue

GRATULUJEME: Na tento výrobok platí 2. ročná Turbado záruka.
Náša záruka Vám ponúka viac ako záruka výrobcu:

- nepotrebujete žiadne bločky ani žiadne záručné listy, - doprava do a zo servisu zadarmo.

A za príplatok 10% Vám ešte pribalíme:

Záručný servis do 48 hodín. 30-dňová skúška spokojnosti s tovarom. Odkup / výmena starého za nový model. A ak tieto služby nevyužijete do 2. rokov, peniaze za príplatok Vám vrátime!

Posunuli sme hranice dokonalosti
Nechajte sa pohltiť HUAWEI FullView displejom novej generácie, navrhnutým pre aktívny život bez akýchkoľvek kompromisov. HUAWEI P20 lite sa pýši tenkým kompaktným rámom, ktorému dominuje 5,84" široký Full HD displej.

Telo & Duša
HUAWEI P20 lite posúva farby na novú úroveň. Preskúmaj do detailu farbu Klein Blue, žiarivý odtieň modrej, ktorý odráža záblesky svetla vďaka nanometer širokému vzoru v jeho textúre. Dostupný je tiež vo farbe Midnight Black, ktorá dokonale zvýrazní živelnosť Full HD+ obrazovky a v odtieni Sakura Pink, ponúkajúca bohatý perleťový odtieň.

HUAWEI P20 lite metallic thin body with fingerprint sensor

Vidieť znamená uveriť
HUAWEI P20 lite charakterizuje 2280 x 1080 FHD+ displej so širokým 96% NTSC farebným rozsahom. To znamená, že všetko, čo vidíš na obrazovke je bohaté a živé a tak detailné, ako to len môže byť.

HUAWEI P20 lite full hd vivid colors

Predná strana a stred
HUAWEI P20 lite je osadený novým predným fotoaparátom s väčším rozlíšením a širším uhlom snímania. Vďaka 16 megapixelom s veľkosťou 1,0 mikrometrov a uhlom snímania 78° je fotoaparát perfektne vybavený k foteniu priateľov, rodiny a obsahu na sociálne siete. Naviac ponúka clonu so svetelnosťou F2.0 a inteligentný 3D retušovací algoritmus, ktorý dokáže mapovať tvár a nastaviť tak svetlá a tiene pre docielenie okúzľujúcich portrétov a close-up fotografií.

Vynikajúce fotografie pri slabom svetle
Fotenie pri slabom svetle bolo vždy prekliatím mobilnej digitálnej fotografie. Teraz LCD technológia inteligentného svetla nového HUAWEI P20 lite mení zrnité fotografie slabej kvality. So spektrom 11 teplôt farieb pre inteligentné vyrovnanie svetla v rámci rôznych nastavení svetla a funcia 4 v 1 light fusion, bude každý obrázok fotený v akomkoľvek svetle vyzerať čisto a jasne.

Duálny fotoaparát
Duálny fotoaparát v telefóne HUAWEI P20 lite spĺňa všetky očakávania a ešte oveľa viac. Jedinečná 16MP šošovka s veľkosťou pixelu 1,12 mikrometrov a svetelnosťou F2.2 je navrhnutá tak, aby zachytila maximálne množstvo svetla a poskytovala ostré a rýchlo urobené snímky, kedykoľvek je potreba. V spojení s 2 MP Bokeh šošovkou - ale aj 5P + 3P šošovkou pre snímanie objektu a pozadia - prináša do hry skutočné rozlíšenie v každom strhujúcom snímku.

HUAWEI P20 lite Dual camera photo

EMUI 8.0
Nové EMUI 8.0 v telefónoch HUAWEI ponúka vyladené rozhranie, ktoré využíva umelú inteligenciu pre optimalizáciu výkonu a zároveň umožňuje HUAWEI P20 lite dlhšiu výdrž batérie.

ODOMKNUTIE TVÁROU
HUAWEI P20 lite sa odomkne počas žmurknutia oka. Stačí sa pozrieť na obrazovku na menej ako sekundu - konkrétne na 800 milisekúnd - a telefón tak bezpečne odomkneš. Komplexné algoritmy a schopnosť porovnávať ohromný objem dát a rysov v tvári zabezpečí, že telefón bude silne zabezpečený aj proti pokusom o odomknutie pomocou videa alebo fotografie. Vďaka tomu tiež nemôže byť telefón odomknutý keď spíš.

Rýchle nabíjanie
Bezpečné rýchlonabíjanie je výnimočná fukce telefónu HUAWEI P20 lite. 9V2A high-voltage technológia rýchleho nabíjania ti umožní nabiť telefón rýchlo a bezpečne, keď máš málo času. Vďaka renomovanej HUAWEI technológii alokácie zdrojov je energetická strata minimalizovaná a je tak zaistená dlhá životnosť batérie.

HUAWEI P20 lite USB C fast charging 2.0

Duálny Bluetooth
HUAWEI P20 lite podporuje duálny Bluetooth - absolútnu nutnosť pre každého moderného užívateľa. Znamená to, že môžeš počas svojho cvičenia pripojiť naraz ako fitness náramok, tak bezdrôtové slúchadlá do jediného telefónu. Alebo si pripojiť bluetooth vo svojom aute aj headset a byť tak skutočne hands-free.

Inteligentná technológia
HUAWEI P20 lite je navrhnutý tak, aby si ho stále k dispozícii. Nové technológie v kombinácii s EMUI 8.0 dokážu porozumieť tvojmu správaniu. Podľa toho, ako telefón používaš, HUAWEI P20 lite vie predvídať akcie pre skutočnú optimalizáciu, dlhšiu výdrž batérie a maximálny výkon, tak aby tvoj telefón vydržal čo najdlhšie a pracoval čo najefektívnejšie.

DISPLEJ
TFT LCD (IPS)
FHD+ 2 280x1 080 pixelov
432 PPI

PROCESOR
HUAWEI Kirin 659
4 x Cortex-A53 2,36 GHz + 4 x Cortex-A53 1,7 GHz

OPERAČNÝ SYSTÉM
Android™ 8.0

PAMÄŤ
4 GB + 64 GB* (microSD karta 256 GB)

*Vzhľadom k obmedzeným nárokom na výkon procesora, pamäte používanej operačným systémom a predinštalovanými aplikaciami, môže byť skutočný priestor dostupný užívateľom menší než uvedená kapacita pamäte. Aktuálny pamäťový priestor sa môže zmeniť v dôsledku aktualizácií aplikácií, operácií užívateľa a ďalších súvisejúcich faktorov.

SIEŤ
4G / 3G / 2G
Primárna SIM karta:
4G (LTE FDD) 3G (WCDMA) 2G (GSM)
Sekundárna SIM karta (iba hlasové služby, žiadne dátové služby):
2G (GSM)

GPS
GPS / AGPS / GLONASS

PRIPOJENIE
Wi-Fi: 802.11b/g/n/a/ac 2.4 GHz and 5 GHz
USB-C, USB 2.0
BT4.2, BLE, s podporou aptX

SNÍMAČE
Hallov snímač
Snímač odtlačkov prstov
Snímač priblíženia
Snímač okolitého osvetlenia
Digitálny kompas
Snímač gravitácie
Gyroskop

FOTOAPARÁT
Predný fotoaparát: 16 M F/2.0
Zadný fotoaparát: 16 M + 2 M F/2.2

EMOTION UI
EMUI 8.0

BATÉRIA
3 000 mAh*

NFC
Podporované

OBSAH BALENIA
Telefón x1
Vstavaná batéria x1
Slúchadlá x1
Nabíjačka x1
USB-C kábel
Nástroj pre vloženie SIM karty x1
Stručná príručka x1

ROZMERY
Šírka 71.2 mm
Výška 148.6 mm
Hĺbka 7.4 mm
Hmotnosť 145 g (vrátane batérie)


Zákazníci, ktorí si kúpili tento tovar, objednávali tiež...