Huawei P10 Lite Dual Sim Blue

  • Huawei P10 Lite Dual Sim Blue
  • Huawei P10 Lite Dual Sim Blue

NA SKLADE

Doprava: 0€

OBJEDNAJTE TERAZ - DORUČÍME :
Pondelok 25.09.2017

- 15 dňová záruka spokojnosti

- záruka 2 roky


Cena : 268,60€


Už nebudete nakupovať inde.
Turbado Vám ponúka oveľa viac.

QUATRO Kalkulačka:
Ako zaplatiť cez QUATRO.
Homecredit Kalkulačka:
homecredit
Ako zaplatiť cez Home Credit.

Huawei P10 Lite Dual Sim Blue

GRATULUJEME: Na tento výrobok platí 2. ročná Turbado záruka.
Náša záruka Vám ponúka viac ako záruka výrobcu:

- nepotrebujete žiadne bločky ani žiadne záručné listy, - doprava do a zo servisu zadarmo.

A za príplatok 10% Vám ešte pribalíme:

Záručný servis do 48 hodín. 30-dňová skúška spokojnosti s tovarom. Odkup / výmena starého za nový model. A ak tieto služby nevyužijete do 2. rokov, peniaze za príplatok Vám vrátime!

NAVRHNUTÝ, ABY OSLNIL
Inšpirovaný prirodzenou krásou vody. Vďaka 2,5D obojstrannému zakrivenému sklu, diamantom brúsenému kovovému rámu a čistému dizajnu, je potešením HUAWEI P10 lite držať a vidieť. Dostupný v Sapphire Blue, Midnight Black, Pearl White a Platinum Gold.

DOTYK KRÁSY
Povrch 2,5D obojstranne zakriveného skla je zábavný na dotyk, krásny na pohľad a vďaka jeho tvrdosti 7H, porovnateľnou s tvrdosťou kremeňa, je odolný voči poškriabaniu a poškodeniu. Verzia Sapphire Blue HUAWEI P10 lite bola inšpirovaná vodou a 0,1 mm lesklá vrstva pod jeho zadným sklom akoby odrážal rozbúrené vlny, ktoré sa menia pri zmene svetelných podmienok.

PEVNÝ, TEXTÚROVANÝ
Telo HUAWEI P10 lite tvorené z hliníka a horčíka prechádza procesom CNS a robí jeho kovový rám silnejším, krajším a odolnejším. Anodická oxidácia dodáva jas a zabraňuje poškriabaniu. A keramické vypaľovanie dodáva HUAWEI P10 lite povrchovú úpravu a čisté okraje, preto je štýlové a zábavné držať ho vždy, keď ho zdvihnete.

FAREBNÝ SVET
Široký rozsah RGB farebnej schémy 5.2 palcového displeja HUAWEI P10 lite prináša o 21 percent viac farieb a detailov, aby zachytili celé bohatstvo sveta okolo vás. Displej nie je iba lepší, ale aj o 20 percent tenší. A počas noci znižuje namáhanie očí režim Eye Comfort.

10 MINÚT NABÍJANIA, 2 HODINY NATÁČANIA
Nová batéria HUAWEI P10 lite s kapacitou 3000 mAh (TYP) sa nabíja rýchlejšie a vydrži dlhšie. 10- minútové nabíjanie umožňuje 2 hodiny pozerania videí, čo znamená, že zábava nikdy nekončí. Certifikovaná 11 medzinárodnými organizáciami, 5-úrovňová bezpečnostná konštrukcia a technológia rýchleho nabíjania vám poskytuje istotu a schopnosť pohybovať sa tak rýchlo, ako len chcete.

NABÍJA SA RÝCHLO. BEZ OBÁV.
Batéria HUAWEI P10 lite 3000 mAh (TYP) mení pravidlá batérií pre smartphony: 10 minút nabíjania umožňuje 2 hodiny sledovania videí*; 30 minút nabíjania nabíja 43 percent batérie; 97 minút poskytuje plné nabitie. Tiež je to bezpečné s 5-úrovňovými obmedzeniami prúdu.

VÝKONNEJŠÍ, DLHŠIA ŽIVOTNOSŤ
Inteligentná batéria je konečne tu. Smart Power-Saving 5.0 zvyšuje životnosť batérie, znižuje spotrebu energie a optimalizuje využívanie aplikácií na predĺženie času medzi nabíjaním. Dlhšia životnosť batérie posilní váš život a aplikácie, ktoré milujete.

MAJSTROVSKÝ MULTI-TASKING
Procesor Kirin 658 znižuje spotrebu energie, zlepšuje výkonnosť a tvorí očarujúce zážitky. Najmodernejšie užívateľské rozhranie EMUI nie je iba rýchlejšie, ale je krásne a jednoduché na ovládanie. A snímač odtlačkov prstov udržiava krok s rýchlosťou vášho života odomykaním HUAWEI P10 lite za 0,3 sekundy.

PROCESOR KIRIN 658
8- jadrový pocesor Kirin 658 — exkluzívne pre HUAWEI P10 lite — má frekvenciu 2.36 GHz a pracuje usilovne a rýchlejšie s menšou spotrebou batérie. Koprocesor HUAWEI i5 ďalej znižuje spotrebu energie, predlžuje životnosť batérie a poskytuje vám viac času na zábavu.

KRÁSA. SILA. RÝCHLOSŤ.
V exkluzívnej spolupráci s Google, operačný systém HUAWEI pre HUAWEI P10 lite je jasnejší, jednoduchší a kompatibilnejší s každodenným životom. Najbežnejšie funkcie teraz možno dokončiť len v troch krokoch. Prístroj uvoľňuje energiu pre väčšiu rýchlosť a pripojenie, robiac zásadný prevrat v celkovom výkone HUAWEI P10 lite.

VŽDY ZABERIE
Po prvýkrát je patentovaná technológia Knuckle Sense Technology súčasťou sérií lite. Vytvára skratky ako ťuknutie a kreslenie na obrazovku na zachytenie snímkov a nahrávania obrazovky, takže filmy a klipy môžete navzájom zdieľať ešte jednoduchšie.

ŤUKNITE. MAĽUJTE. ZDIEĽAJTE.
Nakreslite S pre "dlhé snímky obrazovky" na zachytenie celých článkov a veľkých obrázkov. Spoločné zdieľanie: rýchlejšie a jednoduchšie než kedykoľvek predtým.

DVOJITÉ ŤUKNUTIE: RÝCHLE ZACHYTENIE
Zachyťte najrýchlejšie snímky a nahrávky obrazovky v živote. Dvakrát ťuknite s jedným prstom: snímka obrazovky. Dvakrát ťuknite s dvoma prstami: nahrávanie obrazovky. Zdieľajte veci, ktoré vám vyvolajú úsmev na tvári.

NIKDY NEPREMEŠKAJTE SKVELÝ OKAMIH
Nový režim portrétu 8MP predného fotoaparátu s technológiou rozpoznávania tváre automaticky vytvára krásne estetické fotografie s prirodzeným bokeh efektom, ktoré ľahko zachytíte. Výkonný 12MP zadný fotoaparát a väčší smínač pixelov s rozlíšením 1.25μm posúva HUAWEI P10 lite fotoaparát na profesionálnu úroveň.

SELFIE SUPERSTAR
Jedno ťuknutie, jedna skvelá selfie. Režim portrétu prednej 8MP kamery HUAWEI P10 lite využíva technológiu rozpoznania tváre na zachytenie štýlových selfie s prirodzeným bokeh efektom. Portréty na profesionálnej úrovni sú ostrejšie, jasnejšie a vždy nádherné.

SLABÉ SVETLO.ZOSVETLENIE.
Zadný 12MP fotoaparát s 1.25 µm pixelom zachytí o 20 percent viac svetla pri slabom osvetlení pre ešte lepšie fotografie. Vďaka jasnejším a ostrejším večerným fotografiám súmraku aj úsvitu môžete zachytiť skvelé snímky kdekoľvek.

RÝCHLE ZAOSTRENIE
Fotoaparát HUAWEI P10 lite sa otvorí, zaostrí a zachytí snímky rýchlejšie ako mnohé konkurenčné smartphony a je vybavený režimom PDAF a CAF auto-focus. Nikdy nezmeškáte záber.

Displej
5.2" FHD LCD obrazovka 
1.21 mm okraje
1920 x 1080 s vysokým farebným rozlíšením
vysoký kontrast 1500:1

Procesor
Kirin 658, 16nm Octa-core (4 × 2.1GHz + 4 x 1.7GHz) + i5 co-procesor

Fotoaparát
Zadná časť: 12MP, 1/1.28" senzor a 1.25 µm jeden pixel
Predná časť: 8MP
PDAF a CAF 0.3s zmiešané zameranie

Operačný systém
Android™ 7.0 Nougat

Pamäť
3GB RAM + 32GB ROM

GPS
GPS / Glonass

Pripojenie
Bluetooth 4.1
802.11 b/g/n 2.4G
USB 2.0

Snímače
Snímač odtlačkov prstov
Gravitačný senzor
Optický snímač
Snímač vzdialenosti
Gyroskop
Kompas

Batéria
3000 mAh (typicky)
18W rýchle nabíjanie, 9V 2A 
Smart Power-Saving 5.0

Rozmery a hmotnosť
146.5 x 72 x 7.2mm
146g