Huawei Honor 8 32GB Dual Sim Pearl White

  • Huawei Honor 8 32GB Dual Sim Pearl White
  • Huawei Honor 8 32GB Dual Sim Pearl White

NA SKLADE

Doprava: 0€

OBJEDNAJTE TERAZ - DORUČÍME :
Piatok 20.07.2018

- 15 dňová záruka spokojnosti

- záruka 2 roky


Cena : 236,70€


Už nebudete nakupovať inde.
Turbado Vám ponúka oveľa viac.

QUATRO Kalkulačka:
Ako zaplatiť cez QUATRO.
Homecredit Kalkulačka:
homecredit
Ako zaplatiť cez Home Credit.

Huawei Honor 8 32GB Dual Sim Pearl White

GRATULUJEME: Na tento výrobok platí 2. ročná Turbado záruka.
Náša záruka Vám ponúka viac ako záruka výrobcu:

- nepotrebujete žiadne bločky ani žiadne záručné listy, - doprava do a zo servisu zadarmo.

A za príplatok 10% Vám ešte pribalíme:

Záručný servis do 48 hodín. 30-dňová skúška spokojnosti s tovarom. Odkup / výmena starého za nový model. A ak tieto služby nevyužijete do 2. rokov, peniaze za príplatok Vám vrátime!

Nechceš držať telefón v ruke počas hovoru? Žiadny problém. Vďaka výkonnému mikrofónu, technológiu Voice +, dynamickému potlačeniu hluku a možnosti zosilnenia hlasitosti môžeš telefón pokojne odložiť, bez toho, aby akokoľvek utrpela kvalita hovoru na oboch stranách.
Chceš počúvať hudbu PRIAMO z telefónu? S integrovaným reproduktorom je to jazda! Prehráva hudbu verne a v skvelej kvalite.

Dokonalosť v každom záhybe
Keby v módnych časopisoch pózovali namiesto modeliek smartphony, Honor 8 by bol nepochybne na titulnej strane! Telo Honor 8 je nadpozemsky príťažlivé už preto, že ho na prednej i zadnej strane pokrýva tenké a zároveň veľmi odolné 2,5D zakrivené sklo.
Vyzývavý vzhľad podčiarkuje tenké orámovanie z diamantom brúsené hliníkovej zliatiny s dokonale zaoblenými hranami. Že je telo Honor 8 vyladené do najjemnejšieho detailu dokazuje aj starostlivo leštený 15vrstvý povrch zadnej časti, ktorý vytvára podmanivý efekt 3D mriežky.

Dvojoký medzi jednookým kráľom
Hlavný duálny fotoaparát Honor 8 tvoria dva objektívy s 12MP šošovkami a pixelom veľkým 1,25 um. Šošovky kombinujú schopnosti farebného (RGB) a čierno-bieleho (monochromatického) senzora. Dokážu tak zachytiť viac svetla a vytvárať kvalitnejšie fotky s prenikavo Žiarivými farbami a presne vykreslenými detailmi.
Neoceniteľnú úlohu zastáva vstavaný obrazový procesor (ISP). Pomáha pri ostrení a urýchľuje aj spracovanie urobených snímok.

Fotoaparát Honor 8 len tak niečo nerozhádže. 
Skvelú kvalitu fotiek hravo udrží na makro snímkach aj za veľmi zlého osvetlenia. Hybridný autofokus skvele kombinuje prednosti laserového ostrenia na krátku vzdialenosť, precízne hĺbkové ostrenie pre veľké vzdialenosti a navyše aj ostrenie na základe kontrastu.

Chceš svojim fotkám dodať "profi" vzhľad, aby ich každý obdivoval? Vďaka režimu širokej clony môžeš aj po vyfotení ľubovoľne meniť clonu (F0,95 až F16) a tým aj bod ostrenia. Efektne tak môžeš rozostriť napríklad pozadie fotky pri fotení portrétu.

Maj pri fotení pod palcom nielen spúšť. S profesionálnym režimom si môžeš ľahko ručne nastaviť jednotlivé parametre ako u profesionálnej zrkadlovky.
S 8MP predným fotoaparátom budú tvoje selfie aj za zlého osvetlenia ako zo škatuľky. Režim perfektné selfie navyše zaručí, že na fotkách budeš vždy a za všetkých okolností vyzerať dokonale.

Bleskurýchla čítačka
Štvrtá generácia čítačky odtlačkov prstov Honor 8 je stelesnenie rýchlosti, inteligencie a bezpečnosti. Dokáže odomknúť telefón za 0,4 sekundy, čítať odtlačky v 3D a neustále sa zdokonaľovať. Sama čítačka funguje ako múdra klávesa, ktorej funkciu môžeš prispôsobiť svojim potrebám. Tvoj dotyk tak dostane nový rozmer.
Honor 8 má aj NFC - zvláda čítanie aj zápis dát z NFC tagov a čipových kariet, prenos dát pomocou peer-to-peer režimu, vďaka režimu Host card emulation (SIM / HCE) s ním môžeš vykonávať bezkontaktné platby.

Procesor, čo má pod kapotou
Honor 8 poháňa 8jadrové procesor s frekvenciou 2,3 ​​GHz opierajúci sa o 16nm architektúru. Vďaka 4GB operačnej pamäte (LPDDR4 RAM) dovoľuje telefón používanie mnohých aplikácií súbežne,  rovnako ako bezproblémové hranie akýchkoľvek hier.
Súčasťou čipsetu Kirin 950 je aj koprocesor i5, ktorý má na starosti kontrolu senzorov telefónu a ich funkcie. Procesor aj koprocesor sa podieľajú na zvýšení rýchlosti procesov, skrátenie času odozvy a predĺženie výdrže batérie.
Systém chytrého spracovania súborov sa potom stará o to, aby bol pre teba každý kontakt s telefónom tým najpríjemnejším zážitkom.

Obraz živý tak, že takmer neutečie
Priezračné farby a dokonalosť vykreslenia detailov na displeji Honor 8 ťa dostanú do kolien. Nový 5,2 palcový Full HD displej vyniká 96% farebným gamutom. To značí, že dokáže verne zobraziť všetky farby, ktoré si zmyslíš a mnohé ďalšie, to celé násobené dvomi. Technológia obohatenia farieb a dynamického prispôsobenia kontrastu (na úrovni pixelu) sa starajú o to, aby každý tvoj pohľad na displej bol odmenený zážitkom, ktorý budeš chcieť zopakovať znovu a znovu.

Režim starostlivosť o oči zaručuje, že je pozeranie na displej ešte pohodlnejšie. Režim totiž dokáže filtrovať časť modrého svetla a uľaví tak tvojim očiam od námahy.

Nabušená batéria
Batériu s kapacitou 3 000 mAh len tak niečo nerozhádže. Veľkou mierou aj vďaka technológii Smart Power 4.0 má vždy energie na rozdávanie. Hravo zvládne napríklad 10 hodín prehrávania offline videí. Pri bežnom používaní vydrží fungovať 1,77 dňa, pri vysokej záťaži potom zhruba 1,22 dňa.
Vďaka technológii rýchleho nabíjania (9V / 2A) môžeš počas polhodinky dobiť batériu na 47%

Displej
5.2 palcov
Rozlišení displeje 1920 x 1080 px (FHD)
Pixelov na palce 423 ppi
Druh dotykovej obrazovky Kapacitná
16 miliénov farieb

Operační systém
Android™ 6.0

Procesor
Hisilicon Kirin 950 (8jádrový: 4 x 2,3 GHz + 4 x 1,8 GHz)

Hlavní fotoaparát
Duální 12 MP
Přední fotoaparát
8 MP

Pamäť
32GB
RAM 4GB
Rozšíriteľná pamäť 128GB

Ostatné
3,5mm jack
Bluetooth
Wifi
USB
NFC
Dual Sim 

Batéria 
3000 mAh

Rozmery a hmotnosť
145,5x71x7,45 mm
153g