Sony Xperia Z5 E6653 32GB Black

  • Sony Xperia Z5 E6653 32GB Black
  • Sony Xperia Z5 E6653 32GB Black

NA SKLADE

Doprava: 0€

OBJEDNAJTE TERAZ - DORUČÍME :
Pondelok 25.02.2019

Uvedený dátum je iba informatívny


Cena : 205,90€


Už nebudete nakupovať inde.
Turbado Vám ponúka oveľa viac.

QUATRO Kalkulačka:
Ako zaplatiť cez QUATRO.

Sony Xperia Z5 E6653 32GB Gentle Black

GRATULUJEME: Na tento výrobok platí 2. ročná Turbado záruka.
Náša záruka Vám ponúka viac ako záruka výrobcu:

- nepotrebujete žiadne bločky ani žiadne záručné listy, - doprava do a zo servisu zadarmo.

A za príplatok 10% Vám ešte pribalíme:

Záručný servis do 48 hodín. 30-dňová skúška spokojnosti s tovarom. Odkup / výmena starého za nový model. A ak tieto služby nevyužijete do 2. rokov, peniaze za príplatok Vám vrátime!

Kvalitný displej
Veľký 5,2" fullHD diplej s technológiou Triluminas, zobrazí vždy krásne a jasne. Technológiu Triluminas vyvinula sama spoločnosť Sony a je týmto schopná konkurovať SuperAMOLED obrazovkám. Samozrejmosťou sú veľké pozorovacie uhly a skvelá čitateľnosť na slnku. Displej poskytuje rozlíšenie 1980x1020 obrazových bodov, jemnosť displeja je teda skvelá, takže či už čítanie ekníh, alebo hranie hier bude skutočným pôžitkom.

Perfektný výkon
Sony Xperia Z5 poskytuje skvelý výkon za akýchkoľvek okolností. Za to môže vysokovýkonný osemjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 810 s frekvenciou 2 GHz pre každé jadro. Tento procesor je postavený na 64 bitovej architektúre, ktorá dokáže využívať všetkých osem jadier nezávisle, takže teda nepríde ani kvapka energie nazmar. Navyše vďaka obrovskej operačnej pamäte RAM s kapacitou 3 GB, môžete bez problému a plynule pracovať s viacerými aplikáciami naraz. Vďaka tejto kombinácii si na tomto telefóne môžete zahrať aj tie najnáročnejšie hry. Nielen pre hry, ale aj pre vaše dáta a iné aplikácie, je pripravené vysokokapacitné úložisko s 32GB a s možnosťou rozšírenia, vďaka slotu na pamäťové karty až o ďalších 200 GB.

Vynikajúci fotoaparát
Ak nechcete so sebou stále nosiť váš digitálny fotoaparát, len tento telefón ideálnym kompromisom. Použité fotoaparáty sú priamo vyrobené spoločnosťou Sony, ktorá sa už skôr zaoberala vývojom fotoaparátov. Všetky tieto skúsenosti tu uplatnila a vytvorila perfektný fotoaparát pre tento telefón. Hlavná kamera má úctyhodné rozlíšenie 23 MPx a skvelý snímač Sony Exmor RS ™, ktorý je aj pri vysokej citlivosti a nízkemu osvetlenie schopný vytvoriť krásnu a ostrú fotografiu a navyše bez šumu. Tento telefón využíva hybridné ostrenie, je teda schopný pri stlačení spúšti, alebo pri dotyku kamkoľvek na displej do 0,03s zaostriť a zhotoviť snímku, teraz vám už neutečie žiadny moment, ktorý by ste mali radi zvečnenie. Príjemný bonus tejto kamery je tiež možnosť nahrávania videa vo 4k rozlíšení. Predná kamera je 5 MPx a skvele poslúži k vytváraniu selfies alebo videotelefonovanie.

Nádherný dizajn
Sony Xperia Z5 je vyrobený za skla a kovu. Kov bol použitý na rám tela, v ktorom sú tlačidlá ovládania hlasitosti a tlačidlo spustenia, ktoré v sebe navyše ukrýva ešte snímač odtlačkov prstov. Sklo, konkrétne matné sklo je použité na zadnej strane tohto modelu, v ktorom je jemne zapustené logo Sony. Táto kombinácia vytvára naozaj nádherný dizajn a spolu s čiernou farbou je tento model elegantným, ale hlavne aj užitočným spoločníkom pre váš každodenný život.

Dlhá výdrž batérie
Až dvojdňová výdrž batérie nie je pre tento smartfóne problém vďaka systému STAMINA. Tento systém vám presne ukazuje koľko energie vám zostáva a ktoré aplikácie sú najviac náročné na spotrebu. Systém STAMINA ponúka tiež možnosť pohotovostného režimu, ktorý predĺži výdrž batérie až 4x. Jedným z ďalších režimov, je režim predĺženého používanie, ktorý predĺži výdrž až o 14%. Prí zapnutie režimu Ultra STAMINA je možné zaistiť základné funkcie telefónu ako je volanie, písanie sms a budík až na niekoľko dní.

Čistý a kvalitný zvuk
Tento telefón je skvelý aj pri reprodukcii zvuku vďaka mnohým technológiám. Technológia Hi-Res audio zabezpečuje lepšiu reprodukciu audionahrávok, vďaka kódovanie zvuku vo vyššom rozlíšení než u bežných CD. Výsledný zvuk je teda veľmi blízko pôvodnej analógovej nahrávke. Telefón navyše využíva aktívneho odstránenie hluku, čo v praxi znamená, že užívateľovi poskytne, čistý zvuk z hudby ktorú počúvate bez okolitých ruchov. Technológia DSEE HX vie prevádzať nekvalitný zvuk do vysokého rozlíšenia a dopĺňa dáta stratená pri kompresii. Funkcia CLEARAUDIO + potom optimalizuje vyváženie frekvencií a poskytuje dokonalý stereofónny výsledok.

Displej
Uhlopriečka displeja 5,2 "
Rozlíšenie displeja 1920 x 1080
Dotyková technológia Multi-dotykové
Typ dotykovej obrazovky Kapacitné
Typ displeja TFT
Kód medzinárodnej ochrany (IP) IP68

Procesor
Frekvencia procesoru 2 GHz
Typ procesoru Qualcomm
Frekvencia procesoru 2000 MHz
Počet jadier procesora 8

Operačný systém
Poskytovaný OS:    Android
Verzia operačného systému 5.1

Výkon
GPS 
Podpora Dual SIM Nie
Typ SIM karty NanoSIM
Senzor priblíženia

Hmotnosť a rozmery
Šírka 72 mm
Hĺbka 7,3 mm
Výška 146 mm
Hmotnosť 156,5 g

Dátové úložisko
Kompatibilné pamäťové karty MicroSD (TransFlash)
Vnútorná kapacita pre ukladanie 32 GB
Maximálna podporovaná kapacita úložiska 200 GB
Slot pre pamäťovú kartu 
Vnútorná operačná pamäť 3072 MB

Batéria
Kapacita batérie 2900 mAh

Fotoaparát
Rozlíšenie predného fotoaparátu 5 MP
Predný fotoaparát 
Rozlíšenie hlavného fotoaparátu 23 MP
Rozlíšenie videa 4160 x 3120
Nahrávanie videa 
Typ blesku LED

Siete
3G 
Podporované 4G pásma 900, 1800, 1900, 2100, 2600, 850
4G štandardy LTE
NFC 
4G / LTE 
Wi-Fi 

Navigácia
GLONASS 
Asistované GPS (A-GPS)