Huawei P8 Titanium Grey

  • Huawei P8 Titanium Grey
  • Huawei P8 Titanium Grey

NA SKLADE

Doprava: 0€

OBJEDNAJTE TERAZ - DORUČÍME :
Streda 30.05.2018

- 15 dňová záruka spokojnosti

- záruka 2 roky


Cena : 354,00€


Už nebudete nakupovať inde.
Turbado Vám ponúka oveľa viac.

QUATRO Kalkulačka:
Ako zaplatiť cez QUATRO.
Homecredit Kalkulačka:
homecredit
Ako zaplatiť cez Home Credit.

Huawei P8 Titanium Grey

GRATULUJEME: Na tento výrobok platí 2. ročná Turbado záruka.
Náša záruka Vám ponúka viac ako záruka výrobcu:

- nepotrebujete žiadne bločky ani žiadne záručné listy, - doprava do a zo servisu zadarmo.

A za príplatok 10% Vám ešte pribalíme:

Záručný servis do 48 hodín. 30-dňová skúška spokojnosti s tovarom. Odkup / výmena starého za nový model. A ak tieto služby nevyužijete do 2. rokov, peniaze za príplatok Vám vrátime!

Naozajstný klenot
Inšpirovaný dizajnovými prvkami ručnej koženej knižnej väzby.
Kombinuje čisté, estetické línie s progresívnym myslením a technológiou . Krása a múdrosť, inovácie s eleganciou. 

Jedinečný a pohodlný
Plynule tvarované a elegantné jednoliate telo telefónu Huawei P8 je vyrobené pomocou technológie nano lisovania. Huawei P8 má vpredu na pohľad takmer bezrámčekový 5,2-palcový displej, fotoaparát je úplne zapustený do zadnej časti tela tenkého iba 6,4 mm. Huawei P8 udržuje dokonalú rovnováhu medzi krásou a funkčnosťou.

Pre šikovnejší život
Najnovšia generácia čipsetu HiSilicon, Kirin 930 poskytuje zvýšený výkon s lepšou energetickou efektívnosťou. Vďaka použitiu 64-bitovej technológie v každom z ôsmich jadier jeho procesora, má Huawei P8 vyšší výkon a rýchlosť, než s akou ste sa doposiaľ u smartfónu stretli.

Lepšie zážitky z fotografovania
Huawei P8 zvyšuje úroveň s vôbec prvým 13MP zadným fotoaparátom so štvorfarebným (RGBW) snímačom, ktorý zakaždým vytvára dokonalé fotografie. A vďaka obrazovému procesoru na úrovni profesionálnych digitálnych zrkadloviek, sú fotografie urobené Huawei P8 porovnateľné s fotografiami urobenými pomocou profesionálnej zrkadlovky.

Maľujte obrazy svojím smartfónom
Huawei P8 je viac než smartfón s fotoaparátom. Umožňuje vám slobodne rozvíjať vašu tvorivosť. Pomocou funkcie "kreslenie svetlom" sa dajú zachytiť svetlené stopy vznikajúce pri pohybovaní svietidlom vo vzduchu. Výsledkom sú pôsobivé a jedinečné snímky. Náhľad v reálnom čase vám umožňuje zvoliť si správny čas expozície pre dokonalú fotku. Je čas dopriať vašej fantázii voľnosť!

Svetlá, kamera, akcia
Režisérsky režim smartfónu P8 vám umožňuje režírovať a ovládať až tri ďalšie telefóny s OS Android pri nakrúcaní videa. Pri nakrúcaní ste to vy, kto riadi a rozhoduje. Môžete nakrúcať scény, pomocou viacerých kamier z rôznych uhlov, rovnako ako profesionálny filmový režisér. Môžete určiť, čo má každá kamera snímať a môžete prepínať na preferované uhly záberov, a to v reálnom čase priamo zo smartfónu Huawei P8. Výsledkom budú profesionálne filmy, ktoré môžete okamžite zdieľať s celým svetom.

Pozrite sa na svet novými očami
S časozbernou funkciou fotoaparátu Huawei P8 môžete svet okolo seba prežívať úplne novo. Pri časozbernom snímaní robíte fotky v určitých intervaloch, ktoré následne zložíte dokopy a vznikne tým dynamické video, ktoré sa dá zverejniť na vašich sociálnych sieťach.

Skrášlite svoje selfie
V režime Skrášlenie môžete prednastaviť Huawei P8 na fotografovanie vašich autoportrétov, na ktorých sa ukážete vždy v tom najlepšom svetle. Fotoaprát sa dá nastaviť tak, že zvýrazní vaše najatraktívnejšie rysy a naučí sa rozpoznať vašu tvár, kedykoľvek sa objavíte v zábere.

Dokonalé snímky za všetkých podmienok
Fotografické technológie smartfónu Huawei P8 zaručujú, že každá fotka presiahne vaše očakávanie. Vďaka schopnostiam fotografovania v slabom osvetlení sa dajú urobiť jasné fotky i v šere. Blesk s dvojakou farebnou teplotou využíva studené a teplé svetlo z LED diódy na vytvorenie záblesku, ktorý napodobňuje prirodzené osvetlenie.

Ultrapripojený, ultrapohodlný
Huawei P8 ťaží z vlastného kovového tela, vlastného konštrukčného riešenia s malými anténami a tiež technológie plynulého prepínania sietí na zaistenie stabilných a zreteľných hovorov bez ohľadu na miesto a rýchlosť pohybu. Výsledkom je o 50% menej prerušených hovorov, o 20% vyššia efektívnosť spojenia a 100% eleminácia straty signálu pri držaní smartfónu rukou. Huawei P8 inteligentne vyhodnocuje Wi-Fi siete v dosahu a automaticky sa pripája vždy k najlepšie dostupnej sieti. Ak sa nachádzate v dosahu siete, ku ktorej ste už boli niekedy pripojení, dokonca za vás i automaticky Wi-Fi zapne. Roaming s Huawei P8 je rovnako pohotový, ľahký a rýchly. Funkcia Roaming+ dodá vášmu telefónu pri roamingu až trikrát vyššiu rýchlosť ako iné telefóny.

 

 

Displej
Uhlopriečka displeja 5.2 "
Typ displeja IPS LCD
Rozlíšenie displeja 1920 x 1080 bodov
Počet farieb displeja 16 milionov

Konštrukcia a systém
Počet jadier osemjadrový
Frekvencia procesoru 1500 MHz
Systém telefónu    Android 5.0

Pamäť
Interná pamäť 16 GB
Pamäť RAM 3GB
Podporované pamäťové karty microSD

Navigácia
GPS

Rozhranie a podporované siete
Sieťová frekvencia    850, 900, 1800, 1900 MHz
Sieťová frekvencia (3G)    850, 900, 1700, 1900, 2100 MHz
Podpora 3G (UMTS, WCDMA)
4G/LTE
Bluetooth
GPRS
HSCSD
EDGE
Integrovaná Wi-Fi

Fotoaparát
Integrovaný fotoaparát
Rozlíšenie fotoaparátu    4160 x 3120 (13Mpx)
Integrovaný blesk/prisvietenie
Automatické ostrenie
Rozlíšenie videozáznamu    1920 x 1080

Akumulátor
Typ akumulátoru    Li-Pol
Kapacita batérie 2680 mAh

Ďalšie parametre
3,5 jack
USB port
NFC    
Akcelerometer    
Typ Sim karty    nanoSim

Rozmery a hmotnosť
144.9 × 72.1 × 6.4 mm
144 g