Samsung Watch Gear S3 Classic

  • Samsung Watch Gear S3 Classic
  • Samsung Watch Gear S3 Classic

NA SKLADE

Doprava: 0€

OBJEDNAJTE TERAZ - DORUČÍME :
Streda 30.05.2018

- 15 dňová záruka spokojnosti

- záruka 2 roky


Cena : 277,00€


Už nebudete nakupovať inde.
Turbado Vám ponúka oveľa viac.

QUATRO Kalkulačka:
Ako zaplatiť cez QUATRO.
Homecredit Kalkulačka:
homecredit
Ako zaplatiť cez Home Credit.

Samsung Watch Gear S3 Classic

GRATULUJEME: Na tento výrobok platí 2. ročná Turbado záruka.
Náša záruka Vám ponúka viac ako záruka výrobcu.

A za príplatok 10% Vám ešte pribalíme:

Záručný servis do 48 hodín. 30-dňová skúška spokojnosti s tovarom. Odkup / výmena starého za nový model. A ak tieto služby nevyužijete do 2. rokov, peniaze za príplatok Vám vrátime!

Gear S3
Vzhľad aj dojem skutočne prémiových hodiniek. Stačí otočiť lunetou a váš život sa zmení vďaka revolučným funkciám - od vstavaných reproduktorov a GPS až po priamy prístup do aplikácie. Boli Navrhnuté tak, aby ste ich mohli používať viac dní, bez toho aby ste potrebovali svoj telefón alebo ich museli nabíjať. 

Gear S3 classic
Vzhľad aj dojem skutočne prémiových hodiniek. Ponúka toho však oveľa viac. Hodinky Classic s minimalistickým, rafinovaným vzhľadom sú nadčasovou voľbou: zdokonalené funkcie sú implementované PRIAMO do dizajnu hodiniek ako Súčasť lunety, vďaka čomu je tak jednoduché ich používať.

Dokonalý prehľad vďaka funkcii Always On Display
Funkcia Always On Display prepožičiava Gear S3 Classic a ich 1,3 palcovému Super AMOLED displeju vzhľad skutočných hodiniek. Zmena štýlu vašich hodiniek je len otázkou vášho vkusu vďaka 15 prednastaveným designom a ďalším, ktoré sú k dispozícii v Gear App Store.

Stačí len otočiť
Odpovedzte alebo odmietnite telefónne hovory, vypnite alarm, upravte hlasitosť alebo úroveň jasu displeja. Prezerajte aplikácie a prechádzajte emaily - jednoduchým otočením lunety.

Striedajte remienky podľa nálady
Vyberte si remienok podľa príležitosti, na ktorú sa chystáte. Gear S3 je kompatibilný so štandardnými 22mm remienkami, a preto si ľahko vyberiete z mnohých kombinácií.

Volajte zo svojho zápästia
Osloboďte sa od svojho telefónu s Gear S3. Vďaka vstavanému reproduktoru môžete telefonovať, kontrolovať hlasové správy a počujete nastavené upozornenia.

Sloboda so vstavanou GPS
Pokračujte vo všetkom, čo máte radi, pokojne aj bez telefónu. Vďaka vstavanej GPS v Gear S3 Classic budete vždy presne vedieť, kde sa práve nachádzate. Nechajte sa navigovať a sledujte svoje aktivity. Sústreďte sa na hru, bez toho aby ste museli použiť telefón.

Hudba na každom kroku
Nasaďte si Bluetooth slúchadlá a počúvajte svoju hudbu. Zostaňte v tempe, keď cvičíte. Gear S3 má 4GB vnútornú pamäť, vďaka ktorej si teraz môžete vziať hudbu všade so sebou a svoj telefón bez obáv nechať doma.

V spojení so svojimi aktivitami
Od behania až po lezenie na skalách - Gear S3 zbiera dáta o všetkých vašich aktivitách a pomáha vám udržať sa v pohybe. Dokonca vás včas upozorní na zmenu atmosférického tlaku a tak budete mať výkyvy počasia pod kontrolou.

Celé dni bez nabíjania
Gear S3 vás budú sprevádzať až 4 dni, než ich budete musieť nabiť. Ich batéria vydrží skutočne dlho.

Odolný voči vode a prachu
Nebojte sa nosiť Gear S3 von, či už je počasie akékoľvek. Hodinky s certifikáciou IP68 dokážu odolať prachu, nečistotám i vode, a to v hĺbke až 1,5 metra a na 30 minút.
* Nie sú určené pre plávanie alebo potápanie.