Samsung Gear S3 Sport SM-R600 Blue

  • Samsung Gear S3 Sport SM-R600 Blue
  • Samsung Gear S3 Sport SM-R600 Blue

NA SKLADE

Doprava: 0€

OBJEDNAJTE TERAZ - DORUČÍME :
Utorok 23.10.2018

- 15 dňová záruka spokojnosti

- záruka 2 roky


Cena : 238,00€


Už nebudete nakupovať inde.
Turbado Vám ponúka oveľa viac.

QUATRO Kalkulačka:
Ako zaplatiť cez QUATRO.
Homecredit Kalkulačka:
homecredit
Ako zaplatiť cez Home Credit.

Samsung Watch Gear S3 SM-R600 Sport Blue

GRATULUJEME: Na tento výrobok platí 2. ročná Turbado záruka.
Náša záruka Vám ponúka viac ako záruka výrobcu.

A za príplatok 10% Vám ešte pribalíme:

Záručný servis do 48 hodín. 30-dňová skúška spokojnosti s tovarom. Odkup / výmena starého za nový model. A ak tieto služby nevyužijete do 2. rokov, peniaze za príplatok Vám vrátime!

Získajte motiváciu na to, aby ste sa začali viac pohybovať a nájdite cestu k zdravému životnému štýlu. Gear Sport dokážu sledovať váš tréning aj jedálniček a navedú vás vždy na ten správny smer. Hodinky plné pokrokových funkcií sú navyše štýlovým doplnkom.

Vystúpte z davu
Hodinky Gear Sport sú dostupné v dvoch farebných variantách. Svoj osobitý štýl môžete podčiarknuť výraznou modrou alebo tradičnou čiernou farbou.

Nadčasová čierna
Zostaňte verný štýlovej elegancii s čiernou farbou, ktorá sa hodí na každú príležitosť.

Presne podľa vášho vkusu
S pestrou škálou rôznorodých remienkov a ciferníkov môžete dizajn hodiniek Gear Sport meniť podľa svojej nálady.* Nezáleží na tom, či si vyberiete športové Hybrid Sport, nadčasovú klasiku v podobe Classic Lather alebo dáte s Premium Nato prednosť komfortu, rozhodne zaujmete.

Udržia vás v kondícii
Získajte dokonalý prehľad o svojom kalorickom príjme a výdaji energie. Nastavte si vo vašom telefóne osobné kondičné ciele a svoje pokroky sledujte priamo na zápästí. Gear Sport vám okrem toho prinesú množstvo tipov a trikov, ktoré vás udržia vo forme.

Váš osobný tréner
Získajte zo svojho cvičenia maximum. Gear Sport vám poradia ako na to. Ponúkajú monitorovanie až 60titch rôznych aktivít, počas ktorých vám budú hodinky automaticky merať tep a zároveň vás budú pri každom cvičení motivovať k lepším výkonom.

Vhodné aj na plávanie
Ak ste vášnivým plavcom alebo si užívate behanie v daždi, smelo do toho. Hodiny Gear Sport sa vyznačujú 5ATM - sú vodeodolné až do hĺbky 50 metrov, vďaka čomu dokážu vašu aktivitu zaznamenať aj vo väčšej hĺbke.* Po synchronizácii hodiniek s aplikáciou Speedo On, vyvinutou špeciálne pre plavcov, sa môžete ponoriť do detailných výsledkov vašich vodných aktivít.**
* Gear Sport sú vodeodolné do hĺbky 50 metrov podľa normy ISO 22810:2010. Nie sú vhodné na potápanie ani na vystavenie vysokému tlaku vody. Mokré hodinky alebo ruky pred používaním zariadenia dôkladne osušte.
** Dostupnosť aplikácie Speedo On pre Gear Sport sa môže líšiť v závislosti od lokality.

Skvele poradia
Hodinky Gear Sport dokážu odhadnúť, čo práve potrebujete. Počas dlhého cestovania vás upozornia na to, aby ste svoje svaly trochu natiahli a zároveň vedia rozpoznať, kedy sa cvičeniu nemôžete venovať. Nemusíte sa teda obávať o to, že by vás obťažovali napríklad pri šoférovaní.

Intuitívne ovládanie
Prejdite prstom po displeji hodiniek a ukážu sa vám najdôležitejšie notifikácie či stav batérie. Dotknite sa displeja Gear Sport a zobrazia sa vám kľúčové nastavenia ako napríklad úprava hlasitosti. Otočte lunetou a odpovedajte na správy. Rozmanité funkcie hodiniek aktivujete rýchlo a jednoducho. Bez zložitých nastavení.
* Prijímanie správ vyžaduje spárovanie s telefónom cez rozhranie Bluetooth.

Displej
hlavný displej Super AMOLED
Veľkosť 1.2" (30.2mm)
Rozlíšenie 360 x 360
Farebná hĺbka 16 M

Procesor
Frekvencia procesora 1 GHz
Typ CPU Dvojjadrový

Pamäť
RAM 0,75 GB
ROM 4 GB
Externá pamäť Nie

Senzory
Akcelerometer, barometer, gyroskop, snímač srdcového tepu, svetelný senzor

Sieť
Iba bluetooth

Konektivita
Lokalizačné služby
GPS,Glonass
Wi-Fi 802.11 b/g/n 2.4GHz
NFC
Bluetooth v4.2

Operačný systém
Tizen

Batéria
Kapacita batérie 300 mAh
Vymeniteľná batéria Nie

Rozmery
44,6 x 42,9 x 11,6 mm
Hmotnosť 50g