Apple AirPods MMEF2ZM/A

  • Apple AirPods MMEF2ZM/A
  • Apple AirPods MMEF2ZM/A

NA SKLADE

Doprava: 0€

OBJEDNAJTE TERAZ - DORUČÍME :
Streda 26.09.2018

- 15 dňová záruka spokojnosti

- záruka 2 roky


Cena : 157,20€


Už nebudete nakupovať inde.
Turbado Vám ponúka oveľa viac.

QUATRO Kalkulačka:
Ako zaplatiť cez QUATRO.
Homecredit Kalkulačka:
homecredit
Ako zaplatiť cez Home Credit.

Apple AirPods White

GRATULUJEME: Na tento výrobok platí 2. ročná Turbado záruka.

Bezdrôtové. Rozuzlené. Neslýchané.
Vytiahni ich a hneď sú pripravené na používanie so všetkými tvojimi zariadeniami. Daj si ich do uší a okamžite sa pripoja. Začni rozprávať a bude ti dokonale rozumieť. Predstavujeme AirPods. Dokonalú a unikátnu fúziu jednoduchosti a technológie. O takých slúchadlách si ešte nepočul.

Bezdrôtové slúchadlá.
Veľké rozuzlenie.

Na nastavenie AirPods stačí jediné klepnutie, potom sú už automaticky zapnuté a vždy pripojené.1 A rovnako jednoducho sa používajú. Rozpoznajú, kedy sú v ušiach a zastavia sa, keď si ich vyberieš. Dokonca presne vedia, či si púšťaš hudbu z iPhonu, Apple Watch, iPadu alebo Macu. Záhada ideálnych slúchadiel je týmto pádom rozuzlená.

Čo tam robí ten čip? Všetko možné.
Všetky prelomové AirPods funkcie vykonáva čip W1 skonštruovaný Appleom. Stará sa o mimoriadne výkonné bezdrôtové pripojenie a vynikajúci zvuk. S batériou pracuje tak šetrne, že jedno nabitie ti vystačí na 5 hodín počúvania.2 Výkon tohto čipu je na také maličké zariadenie naozaj neslýchaný.

Vie, kedy rozprávaš.
Hlasový akcelerometer rozpozná, keď rozprávaš. A pomáha mikrofónom metódou formovania lúču odfiltrovať okolitý zvuk a zamerať tvoj hlas.

Vie, kedy počúvaš.
Čip W1 v súhre s optickými senzormi a pohybovými akcelerátormi automaticky ovláda zvuk a aktivuje mikrofón. A tak je na tebe, či použiješ jeden AirPod alebo dva. AirPods aj vďaka čidlám rozpoznajú, keď si ich dávaš do uší a začnú hrať.

Nabité dňom i nocou.
AirPods vydržia na jedno nabitie hrať celých 5 hodín. A aby s tebou držali krok, ich bezdrôtové nabíjacie puzdro má kapacitu na niekoľko ďalších nabití. Dokopy tak máš energiu na 24 hodín počúvania. Potrebuješ rýchlo dobiť baterky? Stačí 15 minút v puzdre a AirPods sa ti nabijú na 3 hodiny počúvania.Stav batérie skontroluješ tak, že AirPods podržíš pri iPhone.

Krištáľovo čistý zvuk.
Hudba, filmy aj všetko ostatné znie fantasticky. AirPods produkujú bohatý zvuk vo vysokej kvalite kodeku AAC. A aby ťa bolo pri hovore dobre počuť, dva mikrofóny s formovaním lúču odfiltrujú okolitý hluk.

Sami sa nastavia. Aj pohotovo prepnú.
AirPods sa automaticky prepoja so všetkými tvojimi Apple zariadeniami. Sú súčasne pripojené k iPhonu aj Apple Watch, takže zvuk sa prepína medzi zariadeniami okamžite. Chceš počúvať svoj Mac alebo iPad? Stačí na ňom vybrať AirPods.


Zákazníci, ktorí si kúpili tento tovar, objednávali tiež...