Asus ROG-STRIX-RX580-O8G-GAMING

  • Asus ROG-STRIX-RX580-O8G-GAMING
  • Asus ROG-STRIX-RX580-O8G-GAMING

NA SKLADE

Doprava: 0€

OBJEDNAJTE TERAZ - DORUČÍME :
Utorok 23.10.2018

- 15 dňová záruka spokojnosti

- záruka 2 roky


Cena : 341,50€


Už nebudete nakupovať inde.
Turbado Vám ponúka oveľa viac.

QUATRO Kalkulačka:
Ako zaplatiť cez QUATRO.
Homecredit Kalkulačka:
homecredit
Ako zaplatiť cez Home Credit.

Grafická karta Asus Rog Strix RX580 O8G Gaming

GRATULUJEME: Na tento výrobok platí 2. ročná Turbado záruka.
Náša záruka Vám ponúka viac ako záruka výrobcu.

A za príplatok 10% Vám ešte pribalíme:

Záručný servis do 48 hodín. 30-dňová skúška spokojnosti s tovarom. Odkup / výmena starého za nový model. A ak tieto služby nevyužijete do 2. rokov, peniaze za príplatok Vám vrátime!

ROG Strix Radeon RX 580 OC 8GB GDDR5 s osvetlením Aura Sync RGB pre najlepšie herné zážitky vo VR & 4K
Technológia MaxContact prináša 2x väčší kontakt s GPU pre lepší odvod tepla.
Ventilátory s patentovanými lopatkami v tvare krídiel s IP5X certifikáciou pre maximálne prúdenie vzduchu a dlhšiu životnosť.
ASUS FanConnect II vďaka hybridným snímačom zaisťuje optimálne chladenie celého systému.
V rámci odvetvia jedinečná technológia Auto-Extreme a Super Alloy Power II zaručuje špičkovú kvalitu a najvyššiu spoľahlivosť.
ASUS Aura Sync umožňuje prispôsobenie RGB LED osvetlenia celej hernej zostavy podľa vašich predstáv.
HDMI porty podporujúci VR vám umožní si vychutnať virtuálnu realitu bez toho, aby ste museli prepájať káble.
GPU Tweak II a XSplit Gamecaster ponúka intuitívne ovládanie a zmeny výkonnostných parametrov a streamovania v reálnom čase.

ZATIEŇTE SVOJU KONKURENCIU
Herné grafické karty ROG Strix Radeon RX 580 sú vybavené exkluzívnymi technológiami od spoločnosti ASUS, vrátane úplne novej technológie MaxContact, ktorá zabezpečuje dvojnásobný plošný kontakt s grafickým procesorom pre lepší odvod tepla a IP5X certifikované ventilátory s lopatkami v tvare krídiel, ktoré zaisťujú maximálny priechod vzduchu a dlhšiu životnosť. Kým hybridné snímače pripojené k ventilátorom systému zaisťujú optimálne chladenie, technológia Aura Sync RGB LED umožní, aby ste si prispôsobili herný počítač svojim predstavám a s HDMI portami podporujúcimi VR si vychutnáte úžasnú virtuálnu realitu. Grafická karta ROG Strix Radeon RX 580 ponúka tiež nástroj GPU Tweak II s funkciou XSplit Gamecaster, s ktorými možno intuitívne ladiť výkon a okamžite začať streamovať živú hernú akciu.
 
O 40% väčšia plocha pre rozptýlenie tepla
Až o 30% nižšie teploty a 3x tichšie herné fungovanie
Nové grafické karty ROG Strix sú konštruované s dĺžkou cez 2,5 slotu, čo vo výsledku znamená o 40% vyššiu teplozmennú plochu pre odvod tepla v porovnaní s predchádzajúcou generáciou kariet s dĺžkou 2 sloty. Týmto je dosiahnutá dramaticky vyššia účinnosť chladenia a tichý chod.
 
Technológia MaxContact
Dvojnásobne väčšia kontaktná plocha s GPU zlepšuje odvod tepla
MaxContact je prvou technológiou chladení GPU vo svojom odvetví, ktorá ponúka medený prvok chladenia, ktorý je v priamom kontakte s GPU. MaxContact využíva technológiu presného obrábania tak, aby bola dosiahnutá dokonalá dvojnásobná priľnavosť ku GPU, než vykazujú tradičné výmenníky tepla. Tým je dosiahnutý perfektný odvod tepla.
 
Ventilátory s patentovanými bezhlučnými lopatkami v tvare krídiel
Maximálne prúdenie vzduchu s tlakom vzduchu väčším o 105%
Ventilátory s patentovanými krídlovými lopatkami zaisťujú maximálny prietok vzduchu a o viac než 105% vyšší statický tlak, kým pracujú až s trojnásobne nižšou hlučnosťou než referenčné karty.
 
Technológia 0dB
Hrajte v úplnom tichu
Pokiaľ teplota GPU nepresiahne stanovenú hodnotu*, ventilátor zostáva vďaka inovatívnej technológii 0dB zastavený a umožní vám užiť si nenáročné hry v tichosti.
 
IP5X Certifikácia odolnosti proti prachu
Dlhšia životnosť ventilátoru
Ventilátory v grafických kartách ROG Strix sú certifikované podľa Medzinárodného ochranného označenia (kód IP) ako odolné proti prachu IP5X pre vyššiu spoľahlivosť a dlhšiu životnosť. Tento prísny certifikačný proces zaručuje, že grafika ROG Strix poskytuje optimálny výkon ventilátoru i za náročných podmienok.
 
ASUS FanConnect II
Optimálne chladenie systému
ASUS FanConnect II obsahuje dve 4-pinové hybridné riadiace snímače, ktoré možno pripojiť k obom PWM a DC ventilátorom pre optimálne chladenie systému. Pripojené ventilátory pracujú s dátami zo senzorov na procesore GPU i CPU a automaticky pracuje ten, ktorý má vyššiu teplotu. Komplexná sada možností nastavení umožňuje vyladiť otáčky ventilátora pre efektívne chladenie.
 
Automatický režim:
Rýchlosť ventilátoru systému sa vzťahuje k teplote GPU a pracuje na základe východiskového nastavenia z výroby.
 
Manuálny režim: 
Dovoľuje nastaviť fixnú rýchlosť pre všetky pripojené ventilátory.
 
Vlastné režimy: 
Umožňuje nastaviť ventilátory systému tak, aby rýchlosť otáčania vychádzala z teploty procesoru alebo teploty GPU. Okrem toho inteligentný, automatický kalibračný program detekuje riadený rozsah pripojených ventilátorov a umožňuje jemné vyladenie rýchlosti pre efektívne chladenie a nízku hladinu hluku.
 
Technológia Auto-Extreme
jedinečný 100% automatizovaný výrobný proces
Všetky grafické karty ASUS sú vyrábané technológiou Auto-Extreme Technology, čo je 100% automatizovaný výrobný proces, ktorý používa prvotriedne materiály a nastavuje nové štandardy kvality. Technológia Auto-Extreme zaisťuje konzistentnú kvalitu grafickej karty, jej lepší výkon a dlhú životnosť. Od zavedenia technológie Auto-Extreme sa spoľahlivosť zlepšila o 30%. Tento nový výrobný proces je tiež šetrný k životnému prostrediu, odstraňuje agresívne chemikálie a znižuje spotrebu energie o 50%.
 
7+1 fázový Super Alloy Power II
Vylepšená účinnosť a odolnosť
Inžinierom zo spoločnosti ASUS sa podarilo zvýšiť celkovú spoľahlivosť grafických kariet tým, že do nich začlenili komponenty zo špičkových zliatin. Komponenty Super Alloy Power II sa vyznačujú výrazne vyššou efektivitou, nižšími energetickými stratami a chladením, ktoré v porovnaní s predchádzajúcim riešením ponúka až o polovicu nižšie teploty.
Porty HDMI s podporou VR
Vychutnajte si úchvatnú virtuálnu realitu
Grafické karty ROG Strix majú dva porty HDMI pre súbežné pripojenie zariadenia virtuálnej reality a monitoru, takže si budete môcť kedykoľvek užiť pôsobivú virtuálnu realitu bez toho, aby ste museli prepájať káble
 
Vaša túžba po rýchlosti bude naplnená
Najplynulejšie hry
Technológia AMD FreeSync™ rieši problémy s komunikáciou medzi procesorom a monitorom, čím eliminuje trhanie obrazu a prerušovanie pre bezproblémovo plynulú hru. S hernými grafickými kartami ROG Strix a hernými monitormi ASUS MG sa okamžite premieta požadovaný obraz, objekty vyzerajú ostrejšie a hra je super plynulá, čo vám prinesie ohromujúci vizuálny zážitok a jasnú konkurenčnú výhodu nad vašimi súpermi.
 
GPU Tweak II a XSplit Gamecaster
Intuitívna možnosť vyladenia výkonu
Technológia GPU Tweak II prichádza s celkom novým intuitívnym užívateľským rozhraním, vďaka ktorému je pretaktovanie jednoduchšie a vizuálne prehľadnejšie než kedykoľvek predtým. Zároveň si však zachováva pokročilé možnosti, ktoré ocenia skúsení užívatelia zaoberajúci sa pretaktovaním. Nová funkcia Gaming Booster dokáže jediným kliknutím maximalizovať výkon systému tým, že ukončí nadbytočné procesy a automaticky využije všetky dostupné prostriedky.
 
Gaming Booster
Navýšenie výkonu jediným kliknutím
Vizuálne efekty:
Zvýšte výkon systému deaktiváciou vizuálnych efektov systému Windows.
Systémové služby:
Automatická či ručná deaktivácia služieb a procesov systému Windows.
Defragmentácia pamäte:
Opätovné usporiadanie a uvoľnenie systémovej pamäte bez nutnosti ukončovať akékoľvek procesy.
 
XSplit Gamecaster
Okamžité streamovanie hernej akcie
Ku karte získavate tiež verziu nástroja XSplit Gamecaster v hodnote 99 dolárov na 1 rok zadarmo*. Tento nástroj umožňuje prostredníctvom prekryvnej grafiky zobrazovanej priamo v hre streamovať alebo nahrávať video s priebehom hry. Prekryvná grafika zobrazuje tiež rýchlosť a teplotu GPU, využitie VRM a ovládacie prvky nástroja GPU Tweak II, takže si môžete zvoliť požadovaný herný profil a zvýšiť výkon jediným kliknutím.
 
Grafický procesor
AMD Radeon RX 580
 
OpenGL
OpenGL®4.5
 
Video pamäť
GDDR5 8 GB
 
Frekvencia jadra
1380 MHz (Režim OC)
1360 MHz (Režim Hra)
 
Stream Processors
2304
 
Frekvencia pamäte
8 Gbps
 
Pamäťové rozhranie
256 bitov
 
Rozlíšenie
Maximálne rozlíšenie cez DVI: 7680x4320
 
Rozhranie
DVI výstup: Áno x 1 (Native) (DVI-D)
HDMI výstup: Áno x 2 (Native) (HDMI 2.0b)
Display port: Áno x 2 (DisplayPort 1.4)
Podpora HDCP: Áno (2.2)
 
Power Connectors
1 x 8-pin
 
Príslušenstvo
2 x ROG Velcro Hook & Loop
1 x CD
1 x Quick Guide
 
Softvér
ASUS GPU Tweak II & Driver
Aura(Graphics Card) Utility
 
Rozmery
11.73 " x 5.28 " x 2.07 " palcov 
29.8 x 13.4 x5.25 cm