Sony PlayStation 4 Slim 500GB Black

  • Sony PlayStation 4 Slim 500GB Black
  • Sony PlayStation 4 Slim 500GB Black

NA SKLADE

Doprava: 0€

OBJEDNAJTE TERAZ - DORUČÍME :
Streda 25.04.2018

- 15 dňová záruka spokojnosti

- záruka 2 roky


Cena : 250,90€


Už nebudete nakupovať inde.
Turbado Vám ponúka oveľa viac.

QUATRO Kalkulačka:
Ako zaplatiť cez QUATRO.
Homecredit Kalkulačka:
homecredit
Ako zaplatiť cez Home Credit.

Sony Playstation 4 Slim 500GB Black

GRATULUJEME: Na tento výrobok platí 2. ročná Turbado záruka.
Náša záruka Vám ponúka viac ako záruka výrobcu.

A za príplatok 10% Vám ešte pribalíme:

Záručný servis do 48 hodín. 30-dňová skúška spokojnosti s tovarom. Odkup / výmena starého za nový model. A ak tieto služby nevyužijete do 2. rokov, peniaze za príplatok Vám vrátime!

Posúvame hranice hrania
Ako sa spoločnosť Sony pripravovala na získanie titulu „Najlepšia konzola na svete“? Na začiatku bol 8-jadrový procesor AMD Jaguar, ktorý spoločnosť Sony vyladila s cieľom dosiahnuť maximálny výkon. Grafický čip s výkonom 1,84 TFLOPS a špičková pamäť RAM GDDR5 ponúkajú vývojárom bezkonkurenčný potenciál pre hry ďalšej generácie.

Ukážte svetu svoje úspechy
Podeľte sa o svoje úspechy pomocou tlačidla Share. Zachyťte minulé hry, vytvorte živý prenos svojej hry počas hrania alebo sa pridajte ku hre rozohranej vaším priateľom.

Štíhle línie, presný dizajn
Štíhla konzola PS4 s výraznými hranami je jedinečne štýlová. Vďaka svojej forme s výrazným hranatým profilom a kontrastujúcimi panelmi s lesklou a matnou úpravou sa zmenila na moderné centrum zábavy.

Sila výkonu
Systém PlayStation®4 bol od základu navrhnutý tak, aby dal tvorcom hier možnosť využiť svoju predstavivosť, vyvíjať tie najlepšie hry a ponúknuť zážitky, aké doteraz neboli pri hraní hier možné. Vďaka mimoriadne rýchlym procesorom a vysokovýkonnej systémovej pamäti 8 GB zvládne systém PS4™ hry s bohatou a vernou grafikou a ponúkne úchvatné zážitky, ktoré prekonajú všetky očakávania.

Dokonalé ovládanie s ovládačom DUALSHOCK®4
Bezdrôtový ovládač DUALSHOCK®4 používa známe ovládacie prvky a zároveň nové spôsoby ovládania hier a interakcie s inými hráčmi. Vylepšené duálne analógové ovládače a tlačidlá ponúkajú ešte lepší pocit kontroly a kapacitná dotyková plocha prináša nekonečný potenciál možností pri hraní hier. Zažite evolúciu v hraní hier s bezdrôtovým ovládačom DUALSHOCK®4.

Osobný, usporiadaný obsah
Systém PS4™ si dokáže osvojiť vaše preferencie. Zistí, čo máte radi a čo nie, a dokonca umožňuje dopredu nahrať obsah obľúbených žánrov hier alebo obľúbených tvorcov, takže bude vždy pripravený. Hráči tiež môžu vidieť herné údaje zdieľané priateľmi, jednoducho sledovať hru priateľov alebo získať informácie o odporúčanom obsahu vrátane hier, televíznych relácií a filmov.

Hrajte počas preberania
Predĺžte si čas hrania vďaka možnosti hrať hry počas preberania titulov. Keď si hráč kúpi hru s touto funkciou, systém PS4™ preberie časť hry, takže môžete začať hrať, zatiaľ čo sa na pozadí preberie zvyšok hry.

Funkcia Remote Play
Funkcia Remote Play konzoly PS4™ plne odhalí potenciál systému PlayStation®Vita, ktorý sa tak stane dokonalým spoločníkom. Vďaka systému PS Vita hráči budú môcť hrať rad titulov pre konzolu PS4™ na nádhernom 5-palcovom displeji cez prístupové body siete Wi-Fi® v lokálnej sieti.

Aplikácia PlayStation® App
Aplikácia PlayStation® App umožní zariadeniam iPhone, iPad a smartfónom a tabletom so systémom Android stať sa druhou obrazovkou systému PS4™. Po inštalácii na tieto zariadenia si môžu hráči prezerať položky hry, kupovať hry pre konzolu PS4™ a preberať ich priamo do konzoly doma alebo na diaľku sledovať hru iných hráčov hrajúcich na svojich zariadeniach.

PlayStation® Network
Získajte prístup k filmom, hudbe a hraniu hier s viacerými hráčmi vo svete PlayStation® online.

Všeobecné špecifikácie

- Procesor: Procesor x86-64 AMD Jaguar s nízkou spotrebou, 8 jadier

- Grafická karta: Grafický procesor AMD novej generácie založený na technológii Radeon™, 1,84 TFLOPS

- Pamäť: GDDR5 8 GB

- Pevný disk: Pevný disk s kapacitou  500GB

- Optická jednotka (len čítanie): BD x 6 CAV, DVD x 8 CAV

- Porty USB


Sieťové pripojenie

- Typ pripojenia: Sieť Ethernet

- WI-FI®: IEEE 802.11 b/g/n

- Bluetooth®: Bluetooth® 4.0 (LE)


Rozhranie

HDMI®: Výstup HDMI®


Spotreba

165W


Rozmery

265 × 39 × 288 mm