Olympus TG-5 Red + Neoprene Case

  • Olympus TG-5 Red + Neoprene Case
  • Olympus TG-5 Red + Neoprene Case

NA SKLADE

Doprava: 0€

OBJEDNAJTE TERAZ - DORUČÍME :
Streda 21.11.2018

- 15 dňová záruka spokojnosti

- záruka 2 roky


Cena : 418,30€


Už nebudete nakupovať inde.
Turbado Vám ponúka oveľa viac.

QUATRO Kalkulačka:
Ako zaplatiť cez QUATRO.
Homecredit Kalkulačka:
homecredit
Ako zaplatiť cez Home Credit.

Olympus TG-5 Red + originálne neoprenové púzdro

GRATULUJEME: Na tento výrobok platí 2. ročná Turbado záruka.
Náša záruka Vám ponúka viac ako záruka výrobcu:

- nepotrebujete žiadne bločky ani žiadne záručné listy, - doprava do a zo servisu zadarmo.

A za príplatok 10% Vám ešte pribalíme:

Záručný servis do 48 hodín. 30-dňová skúška spokojnosti s tovarom. Odkup / výmena starého za nový model. A ak tieto služby nevyužijete do 2. rokov, peniaze za príplatok Vám vrátime!

Tough! TG-5:
Ideálny partner pre vaše najdivokejšie dobrodružstvo.
Najlepšie dobrodružstvo je často spojené s najnáročnejšími svetelnými podmienkami. Od arktického súmraku po podmorský svet je kľúčom k skvelému obrazu najmä schopnosť poradiť si so slabým svetlom. Kombinácia nového rýchleho a vysoko citlivého obrazového snímača s najnovším obrazovým procesorom TruePic VIII, prevzatým z nášho najlepšieho systémového fotoaparátu, prináša vyššiu obrazovú kvalitu ako kedykoľvek predtým, s rozšíreným dynamickým rozsahom a kratším reakčným časom.
 
Zachyťte ešte viac akcie.
Aby pohyb vyzeral skvele, je potrebné zachytiť každý detail v tom pravom momente. To vám ešte viac uľahčí špičková zobrazovacia technológia TG-5. Rýchly obrazový procesor TruePic VIII umožňuje nahrávať v úchvatnom 4K rozlíšení alebo vytvárať fantastické spomalené zábery vo Full HD rozlíšení so snímkovou frekvenciou 120fps. Vychutnajte si dynamiku každého jednotlivého pohybu v úžasne vysokom rozlíšení.
 
Dostaňte sa bližšie.
Chceli ste niekedy vyfotografovať drobné objekty v najjemnejších detailoch voľným okom neviditeľné?
TG-5 a jeho vyspelý makro systém s maximálnym 7x * zväčšením obrazu a 4 režimami (Microscope, Microscope Control, Focus Bracketing a Focus Stacking) vám to umožní. V režime Microscope môže fotoaparát zachytiť objekty zo vzdialenosti 1cm. V režime Microscope Control možno pomocou páčky zoomu zmeniť pomer zväčšenia zobrazenia až na 44,4x.
* Prepočet na 35mm
 
Zažite znovu naplno skvelé okamihy.
Zachyťte a ľahko zdieľajte nádherné zážitky v 4K videách a spomalených záberoch, spolu s informáciami o prostredí.
Pomocou vstavané WiFi v TG-5 a aplikácií OI.Share importujte z fotoaparátu do smartphonu snímky a dáta snímačov prostredia ako je kompas, manometer a teplomer. Potom v bezplatnej aplikácie Olympus Image Track (OI.Track) vytvorte ich prepojením videá zobrazujúce spolu s dejom aj informácie o prostredí.
Zdieľajte s priateľmi svoje zážitky presne tak, ako si ich pamätáte.
 
12 megapixelov
Novo vyvinutý obrazový snímač použitý v TG-5 prináša maximálny výkon a mimoriadne vysokú citlivosť. Poskytuje vyššiu obrazovú kvalitu ako predtým, s menším šumom a lepšími detailmi obrazu, a prináša prirodzený vzhľad videí vo vysokom rozlíšení.
 
TruePic VIII
TG-5 je vybavený najnovším obrazovým procesorom TruePicVIII, prevzatým z profesionálneho OM-D E-M1 Mark II, vlajkovej lode medzi systémovými fotoaparáty Olympus. Jeho vylepšený algoritmus spracovania obrazu je teraz ešte výkonnejší a umožňuje vyššie rozlíšenie obrazu v málo kontrastných plochách pri fotografovaní s nízkym ISO.
 
Maximálna ISO 12800
Ešte vyššia kvalita pri vysokej citlivosti ISO! Novo vyvinutý obrazový snímač a vysokorýchlostný obrazový procesor redukujú šum v snímkach fotografovaných s vysokým ISO. Maximálna ISO citlivosť: ISO 12800. Chcete fotografovať snowboardovú akciu za súmraku? Žiadny problém s maximálnym nastavením ISO 12800!
 
Objektív s 4x zoomom
Nech fotografujete širokouhlú panorámu prírody z vtáčej perspektívy s ohniskovou vzdialenosťou 25 mm (prepočet na 35mm) alebo chcete priblížiť detaily vzdialených objektov a použijete ohniskovú vzdialenosť 100 mm (prepočet na 35mm), so štvornásobným zoomom vždy zaobstaráte zábery presne podľa svojich predstáv.
 
Režim Pro Capture
Keď ste v divokej prírode a chcete zachytiť ten správny okamih, budete niekedy potrebovať trochu pomôcť. TG-5 je vybavený pre túto triedu exkluzívnym režimom Pro Capture, ktorý zachytí sériu záberov pred a po stlačení spúšte, takže môžete ľahko vybrať ten najlepší moment.
 
Umelecký filter
Umelecké filtre ozvláštnia vaše fotografie niektorým z klasických efektov. Objavte svoju kreativitu s niektorými zo 14 obľúbených volieb. Umelecké filtre rozširujú škálu fotografických možností a fotografovanie je tak ešte zábavnejšie.
 
Live Composite
Či už fotografujete v jednej snímke spolu so stacionárnymi objektmi putovanie hviezd po oblohe, ohňostroje alebo svetlušky, Live Composite vždy zakomponuje do snímky z každej expozície iba tie oblasti, ktoré obsahujú nové svetlo. Tak sa zabráni preexponovaniu snímky, ku ktorému dochádza pri bežnom režime bulb. Proces vzniku snímky možno sledovať na LCD displeji.
 
Ukladanie do formátu RAW
S pomocou TG-5 môžete v post-produkcii vytvoriť dokonalý snímok. Dokonca aj keď ste vonku v teréne môžete upravovať snímky PRIAMO vo fotoaparáte. Uložte svoje snímky vo formáte RAW a s pomocou priloženého softwaru Olympus Viewer 3 vylaďte do detailu parametre ako expozícia, kontrast, vyváženie bielej a vyváženie farieb.
 
Rôzne expozičné režimy a užívateľské nastavenia
Okrem dobre známeho režimu priority clony a scénických režimov teraz volič režimov ponúka tiež režim Video pre ľahký prístup k rôznym štýlom videozáznamu.
 
Vodotesný do 15m
Vynikajúca vodotesnosť TG-5 až do hĺbok 15 metrov vám umožní fotografovať nielen v prudkom lejaku alebo v divokých perejách, ale aj pri šnorchlovaní.
 
Nárazuvzdorný do 2,1m
Kvôli ochrane svetelného objektívu (1: 2.0) je TG-5 vybavený unikátnou Olympus technológiou absorpcie nárazov. Vďaka nej je dostatočne robustná, aby odolala pádu z výšky 2,1 metra.
 
Mrazuvzdorný do -10 ° C
Každá súčiastka tohto fotoaparátu, vrátane elektroniky, je navrhnutá tak, aby odolala drsným podmienkam zimných športov, s garantovanou funkčnosťou do -10 ° C.
 
Tlakuvzdorný (100kg)
Vnútorná ochranná konštrukcia fotoaparátu je navrhnutá tak, aby odolala tlaku 100 kg, takže sa nemusíte báť, že sa omylom posadíte na fotoaparát v zadnom vrecku.